Cât de mulțumit sunteți de activitatea și implicarea medicului? (Tabel Judete)

Situatia in August 2023


Toate Spitalele | Cel putin 50 raspunsuri
Nume Judet Foarte Nemultumit Nemultumit Multumit Foarte Multumit Total Raspunsuri
Nivel national - August 202311.97%5.18%19.63%63.22%32689
Alba13.87%3.8%17.9%64.43%447
Arges13.98%9.7%18.42%57.89%608
Arad12.17%5.73%25.78%56.32%419
Bucuresti11.98%3.75%16.83%67.44%9987
Bacau10.37%6.05%22.96%60.62%810
Bihor12.06%5.24%22.55%60.14%572
Bistrita Nasaud15.9%4.24%18.73%61.13%283
Braila10.66%10.34%27.9%51.1%319
Botosani12.97%11.38%23.15%52.5%501
Brasov11.58%4.4%17.08%66.95%1183
Buzau12.21%4.07%16.28%67.44%172
Cluj11.23%4.62%18.23%65.92%2512
Calarasi10.48%14.52%26.61%48.39%124
Caras Severin12.84%10.09%19.27%57.8%218
Constanta12.8%4.49%21.85%60.85%1359
Covasna7.69%4.62%19.49%68.21%195
Dambovita13.19%9.72%19.44%57.64%288
Dolj12.48%5.3%19.66%62.56%585
Gorj10.6%6.91%22.12%60.37%217
Galati11.46%7.64%25.16%55.73%628
Giurgiu15.38%15.38%21.68%47.55%143
Hunedoara12.79%7.56%20.78%58.87%688
Harghita10.33%3.34%17.02%69.3%329
Ilfov12.63%2.11%20%65.26%95
Ialomita14.29%10.39%23.81%51.52%231
Iasi10.77%3.88%20.03%65.32%2526
Mehedinti15.12%5.81%15.12%63.95%86
Maramures14.14%5.63%24.39%55.84%693
Mures10.74%4.47%17.79%67%894
Neamt11.93%6.32%24.91%56.84%285
Olt11.41%6.38%26.85%55.37%298
Prahova13.3%8.26%20.95%57.49%654
Sibiu9.8%5.22%20.87%64.12%786
Salaj13.22%5.37%19.01%62.4%242
Satu Mare10.31%6.19%25.77%57.73%291
Suceava10.61%7.07%24.19%58.13%707
Tulcea15.38%6.15%24.62%53.85%65
Timis11.61%3.79%18.66%65.93%1318
Teleorman20.71%11.11%29.29%38.89%198
Valcea15.49%6.69%20.07%57.75%284
Vrancea11.8%6.18%25.84%56.18%178
Vaslui14.39%6.64%25.83%53.14%271