Sunteți mulțumit de serviciile medicale oferite de spital? (Tabel Judete)

Situatia in Mai 2024


Toate Spitalele | Cel putin 50 raspunsuri
Nume Judet Foarte Nemultumit Nemultumit Multumit Foarte Multumit Total Raspunsuri
Nivel national - Mai 202414.84%6.00%31.70%47.45%44035
Alba14.39%6.67%32.11%46.84%570
Arges16.71%8.92%28.27%46.11%796
Arad15.94%6.7%38.11%39.26%433
Bucuresti15.36%4.85%29.25%50.54%14508
Bacau14.89%6.29%36.63%42.18%1081
Bihor13.75%6.33%38.14%41.78%742
Bistrita Nasaud17.91%2.74%33.33%46.02%402
Braila15.76%10.34%38.76%35.14%387
Botosani14.17%8.33%39.38%38.13%480
Brasov15.17%4.57%27.62%52.65%1510
Buzau14.62%4.72%26.42%54.25%212
Cluj14.17%5.48%30.01%50.34%3685
Calarasi17.46%11.64%26.98%43.92%189
Caras Severin18.45%9.01%32.62%39.91%233
Constanta15.77%5.8%31.1%47.32%1775
Covasna10.69%4.14%31.03%54.14%290
Dambovita14.83%10.34%38.62%36.21%290
Dolj16.16%8.48%26.89%48.48%755
Gorj15.71%7.69%37.5%39.1%312
Galati14.56%10.5%37.23%37.71%838
Giurgiu19.12%12.5%33.82%34.56%136
Hunedoara14.57%8.01%31.11%46.31%961
Harghita14.32%2.39%31.02%52.28%461
Ilfov14.29%0.75%24.81%60.15%133
Ialomita12.45%9.81%40.38%37.36%265
Iasi13.41%4.35%32.12%50.12%3378
Mehedinti13.28%8.59%31.25%46.88%128
Maramures13.43%8.08%34.93%43.56%916
Mures13.33%5.4%32.83%48.44%1185
Neamt15.92%10.06%43.02%31.01%358
Olt13.9%7.49%42.78%35.83%374
Prahova16.58%7.18%26.24%50%808
Sibiu11.49%5.32%35.14%48.05%1053
Salaj12.77%8.1%38.01%41.12%321
Satu Mare13.39%7.38%40.71%38.52%366
Suceava15.82%7.13%36.23%40.82%828
Tulcea21.74%4.35%33.33%40.58%69
Timis14.25%6.82%32.86%46.07%1628
Teleorman17.06%18.48%33.18%31.28%211
Valcea15.33%6.78%33.17%44.72%398
Vrancea19.03%6.19%34.07%40.71%226
Vaslui13.66%11.63%38.37%36.34%344