Sunteți mulțumit de curățenia din spital? (Tabel Judete)

Situatia in Mai 2024


Toate Spitalele | Cel putin 50 raspunsuri
Nume Judet Foarte Nemultumit Nemultumit Multumit Foarte Multumit Total Raspunsuri
Nivel national - Mai 202411.64%6.44%40.92%41.00%43759
Alba11.55%3.73%36.23%48.49%563
Arges12.66%6.2%37.97%43.16%790
Arad13.72%8.84%42.09%35.35%430
Bucuresti11.62%6.11%40.84%41.43%14415
Bacau11.44%5.77%43.35%39.44%1075
Bihor10.85%8.01%50.47%30.66%737
Bistrita Nasaud17.09%2.01%34.67%46.23%398
Braila13.21%13.21%41.71%31.87%386
Botosani9.19%10.23%50.1%30.48%479
Brasov14%3.07%31.13%51.8%1500
Buzau12.56%6.28%32.85%48.31%207
Cluj11.19%5.12%42.1%41.58%3672
Calarasi10.11%10.64%41.49%37.77%188
Caras Severin14.22%12.07%40.52%33.19%232
Constanta12.93%6.18%34.69%46.2%1764
Covasna7.96%5.19%38.41%48.44%289
Dambovita10.76%11.81%48.61%28.82%288
Dolj13.83%5.98%35.77%44.41%752
Gorj11.36%8.77%45.45%34.42%308
Galati12.22%10.66%42.87%34.25%835
Giurgiu19.4%18.66%42.54%19.4%134
Hunedoara11.33%7.35%39.03%42.29%953
Harghita12.15%4.34%33.41%50.11%461
Ilfov8.33%3.03%40.91%47.73%132
Ialomita9.54%10.31%49.62%30.53%262
Iasi10.36%5.36%42.64%41.63%3358
Mehedinti7.87%7.09%39.37%45.67%127
Maramures10.61%6.46%37.86%45.08%914
Mures9.68%5.69%47.62%37.01%1178
Neamt12.08%11.52%48.88%27.53%356
Olt11.14%10.6%45.65%32.61%368
Prahova12.58%3.36%34.87%49.19%803
Sibiu9.84%5.73%41.07%43.36%1047
Salaj12.15%2.8%39.25%45.79%321
Satu Mare9.44%6.39%53.06%31.11%360
Suceava13.09%7.03%40.61%39.27%825
Tulcea14.71%11.76%39.71%33.82%68
Timis11.86%8.46%42.19%37.49%1619
Teleorman11.48%19.62%48.33%20.57%209
Valcea12.72%7.63%40.46%39.19%393
Vrancea14.86%7.21%38.74%39.19%222
Vaslui10.26%10.85%46.04%32.84%341