Sunteți mulțumit de activitatea și implicarea personalului medical? (Tabel Judete)

Situatia in Mai 2024


Toate Spitalele | Cel putin 50 raspunsuri
Nume Judet Foarte Nemultumit Nemultumit Multumit Foarte Multumit Total Raspunsuri
Nivel national - Mai 202413.80%6.18%28.37%51.65%43528
Alba12.86%7.5%24.82%54.82%560
Arges15.12%7.62%28.84%48.41%787
Arad14.42%6.28%30%49.3%430
Bucuresti14.05%5.07%25.71%55.17%14338
Bacau11.88%7.67%35.64%44.81%1069
Bihor12.94%6.4%34.74%45.91%734
Bistrita Nasaud15.11%4.53%30.73%49.62%397
Braila14.58%10.42%36.72%38.28%384
Botosani12.66%9.7%34.6%43.04%474
Brasov14.86%4.02%26.77%54.35%1494
Buzau15.12%6.83%25.85%52.2%205
Cluj13.8%5.34%26.47%54.39%3653
Calarasi9.09%14.44%26.74%49.73%187
Caras Severin16.52%10.43%26.52%46.52%230
Constanta15.13%5.99%29.05%49.83%1752
Covasna10.03%4.5%28.03%57.44%289
Dambovita12.98%9.82%36.49%40.7%285
Dolj14.23%8.86%25.64%51.28%745
Gorj15.03%7.84%34.31%42.81%306
Galati14.66%9.86%34.38%41.11%832
Giurgiu18.66%12.69%32.09%36.57%134
Hunedoara13.65%9.21%27.62%49.52%945
Harghita13.04%3.48%28.04%55.43%460
Ilfov12.88%4.55%21.97%60.61%132
Ialomita10.38%10.38%38.46%40.77%260
Iasi12.11%4.62%28.52%54.75%3335
Mehedinti8.8%11.2%28.8%51.2%125
Maramures14.04%7.68%32.89%45.39%912
Mures12.77%3.74%29.62%53.87%1175
Neamt14.37%11.27%36.9%37.46%355
Olt12.91%9.89%32.97%44.23%364
Prahova15.74%7.81%22.8%53.65%794
Sibiu11.21%5.36%30.94%52.49%1044
Salaj13.44%6.56%32.5%47.5%320
Satu Mare13.65%6.69%36.21%43.45%359
Suceava14.13%8.77%32.76%44.34%821
Tulcea19.12%5.88%26.47%48.53%68
Timis14.14%6.32%27.53%52.01%1613
Teleorman18.18%14.83%35.89%31.1%209
Valcea15.86%5.63%30.43%48.08%391
Vrancea17.19%8.6%27.6%46.61%221
Vaslui13.24%11.47%37.35%37.94%340