Sunteți mulțumit de activitatea și implicarea personalului medical? (Tabel Spitale)

Situatia in Mai 2024


Toate Spitalele | Cel putin 50 raspunsuri
Nume Spital Foarte Nemultumit Nemultumit Multumit Foarte Multumit Total Raspunsuri
Nivel national - Mai 202413.80%6.18%28.37%51.65%43528
Alba - SPITALUL DE BOLI CRONICE CAMPENI9.09%0%18.18%72.73%11
Alba - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE AIUD10%0%0%90%20
Alba - SPITALUL DR. ALEXANDRU BORZA ABRUD9.68%0%19.35%70.97%31
Alba - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALBA IULIA12.18%9.96%25.83%52.03%271
Alba - SPITALUL MUNICIPAL AIUD11.76%23.53%17.65%47.06%17
Alba - SPITALUL MUNICIPAL BLAJ13.24%7.35%26.47%52.94%68
Alba - SPITALUL MUNICIPAL SEBES17.54%3.51%26.32%52.63%57
Alba - SPITALUL ORASENESC CAMPENI18.75%2.08%27.08%52.08%48
Alba - SPITALUL ORASENESC CUGIR8.11%8.11%32.43%51.35%37
Arges - GRAL MEDICAL SRL BUCURESTI PUNCT DE LUCRU PITESTI7.69%0%30.77%61.54%26
Arges - SPITALUL DE BOLI CRONICE CALINESTI0%0%50%50%2
Arges - SPITALUL DE GERIATRIE SI BOLI CRONICE CONSTANTIN BALACEANU STOLNICI STEFANESTI10.53%5.26%31.58%52.63%19
Arges - SPITALUL DE PEDIATRIE PITESTI17.91%10.45%43.28%28.36%67
Arges - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CAMPULUNG12.5%6.25%12.5%68.75%16
Arges - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE LEORDENI12.5%12.5%0%75%8
Arges - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SF. ANDREI VALEA IASULUI0%0%3.45%96.55%29
Arges - SPITALUL DE PSIHIATRIE SF MARIA VEDEA0%0%25%75%8
Arges - SPITALUL DE RECUPERARE BRADET14.29%1.02%21.43%63.27%98
Arges - SPITALUL JUDETEAN ARGES (PITESTI)18.8%11.97%35.9%33.33%117
Arges - SPITALUL MUNICIPAL CAMPULUNG8.33%12.5%37.5%41.67%72
Arges - SPITALUL MUNICIPAL C. DE ARGES18.95%12.63%33.68%34.74%95
Arges - SPITALUL ORASENESC "REGELE CAROL I" COSTESTI21.05%5.26%15.79%57.89%19
Arges - SPITALUL SFANTUL NICOLAE SRL11.11%6.35%33.33%49.21%63
Arges - SPITALUL SF SPIRIDON MIOVENI19.59%6.08%21.62%52.7%148
Arad - CENTRUL MEDICAL ONCOHELP S.R.L.12.9%0%19.35%67.74%31
Arad - SC LASER HOSPICE SRL13.79%0%13.79%72.41%29
Arad - SPITAL DE PSIHIATRIE MOCREA0%0%100%0%1
Arad - SPITAL DE RECUPERARE NEUROPSIHOMOTORIE "DR. CORNELIU BARSAN" DEZNA33.33%33.33%33.33%0%3
Arad - SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ARAD13.16%7.57%33.22%46.05%304
Arad - SPITALUL ORASENESC INEU18.37%4.08%30.61%46.94%49
Arad - SPITALUL ORASENESC LIPOVA0%0%14.29%85.71%7
Arad - SPITALUL ORASENESC SEBIS66.67%16.67%0%16.67%6
Bucuresti - BAU M.A.N. CONSTRUCT39.13%0%21.74%39.13%23
Bucuresti - CENTRUL DE DIAG SI TRAT PROVITA SA14.08%1.41%12.68%71.83%71
Bucuresti - CENTRUL MEDICAL UNIREA PCT DE LUCRU ORADEA0%0%0%100%4
Bucuresti - CENTRUL METODOLOGIC DE REUMATOLOGIE "DR. ION STOIA" BUCURESTI11.36%0%9.85%78.79%132
Bucuresti - CENTRUL NATIONAL CLINIC DE RECUPERARE NEUROPSIHOMOTORIE PENTRU COPII DR NICOLAE ROBANESCU CNCRNC17.02%4.26%19.15%59.57%47
Bucuresti - CETTT SF STELIAN22.22%0%11.11%66.67%9
Bucuresti - IMUNOMEDICA PROVITA SRL18.18%0%0%81.82%11
Bucuresti - INSTITUTUL CLINIC FUNDENI11.34%2.63%27.53%58.5%988
Bucuresti - INSTITUTUL DE BOLI INFECTIOASE "DR. MATEI BALS"15.32%8.47%27.75%48.47%1110
Bucuresti - INSTITUTUL DE FONOAUDIOLOGIE SI CHIRURGIE FUNCTIONALA ORL PROF DR D HOCIOTA - IFACF22.86%5.71%14.29%57.14%35
Bucuresti - INSTITUTUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE MARIUS NASTA14.59%5.06%28.02%52.33%514
Bucuresti - INSTITUTUL DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE PROF DR CC ILIESCU14.4%2.8%22.4%60.4%250
Bucuresti - INSTITUTUL NATIONAL DE DIABET NUTRITIE SI BOLI METABOLICE PROF DR.N.PAULESCU0%0%66.67%33.33%3
Bucuresti - INSTITUTUL NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE CI PARHON13.12%3.58%20.87%62.43%503
Bucuresti - INSTITUTUL NATIONAL DE GERONTOLOGIE SI GERIATRIE ANA ASLAN12.31%0.77%19.62%67.31%260
Bucuresti - INSTITUTUL NATIONAL DE NEUROLOGIE SI BOLI NEUROVASCULARE11.36%9.09%34.09%45.45%44
Bucuresti - INSTITUTUL NATIONAL DE RECUPERARE, MEDICINA FIZICA SI BALNEOCLIMATOLOGIE12.43%4.32%21.62%61.62%185
Bucuresti - INSTITUTUL NATIONAL PENTRU SANATATEA MAMEI SI COPILULUI ALLESANDRESCU RUSESCU15.34%7.35%32.19%45.12%789
Bucuresti - INSTITUTUL ONCOLOGIC PROF DR AL TRESTIOREANU8.77%3.84%29.04%58.36%365
Bucuresti - MED LIFE SA SUCURSALA BUCURESTI16.67%6.67%13.33%63.33%30
Bucuresti - MONZA ARES SRL19.32%3.41%20.45%56.82%88
Bucuresti - REVERA ASSISTED S.R.L.0%0%0%100%4
Bucuresti - SC AIS CLINCS&HOSPITAL SRL13.79%1.72%32.76%51.72%58
Bucuresti - SC CLINICA "SF. LUCIA" SRL26.32%0%10.53%63.16%19
Bucuresti - SC CM MUNPOSAN 94 SRL21.43%0%28.57%50%14
Bucuresti - SC GRAL MEDICAL SRL8.74%7.77%23.3%60.19%103
Bucuresti - S.C. SANADOR SRL20%4.74%23.16%52.11%190
Bucuresti - SPITALUL CL COMF PROF DR D THEODORESCU14.02%6.54%28.04%51.4%107
Bucuresti - SPITALUL CL COPII DR V GOMOIU18.38%6.51%27.35%47.76%691
Bucuresti - SPITALUL CLINIC CF NR 213.66%4.39%23.9%58.05%205
Bucuresti - SPITALUL CLINIC COLENTINA12.2%1.66%21.23%64.91%664
Bucuresti - SPITALUL CLINIC COLTEA14.68%10.32%27.29%47.71%436
Bucuresti - SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI TROPICALE DR VICTOR BABES12.97%6.59%27.25%53.19%455
Bucuresti - SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE DR CAROL DAVILA15.48%2.09%14.23%68.2%239
Bucuresti - SPITALUL CLINIC DE ORTOPEDIE - TRAUMATOLOGIE "FOISOR" BUCURESTI11.54%0.96%6.73%80.77%104
Bucuresti - SPITALUL CLINIC DE PSIHIATRIE PROF. DR. AL. OBREGIA11.33%5.42%26.11%57.14%203
Bucuresti - SPITALUL CLINIC DE URGENTA "BAGDASAR ARSENI"14.49%4.93%28.12%52.46%345
Bucuresti - SPITALUL CLINIC DE URGENTA FLOREASCA15.82%5.05%27.61%51.52%297
Bucuresti - SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII MS CURIE13.47%5.3%33.33%47.9%453
Bucuresti - SPITALUL CLINIC DE URGENTA PT COPII GRIGORE ALEXANDRESCU12.93%5.86%33.28%47.93%580
Bucuresti - SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF IOAN15.43%6.86%26.29%51.43%350
Bucuresti - SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF. PANTELIMON19.02%7.8%34.15%39.02%205
Bucuresti - SPITALUL CLINIC DE URGENTE OFTALMOLOGICE18.34%1.18%19.53%60.95%169
Bucuresti - SPITALUL CLINIC DR I CANTACUZINO12.45%4.15%23.24%60.17%241
Bucuresti - SPITALUL CLINIC FILANTROPIA14.65%6.68%29.56%49.1%389
Bucuresti - SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ILFOV15.58%2.6%23.38%58.44%77
Bucuresti - SPITALUL CLINIC "NICOLAE MALAXA" BUCURESTI7.19%2.16%29.5%61.15%139
Bucuresti - SPITALUL CL OG DR P SARBU19.51%5.37%20.49%54.63%205
Bucuresti - SPITALUL CL PROF DR T BURGHELE14.64%4.18%20.92%60.25%239
Bucuresti - SPITALUL CL URG CHIR PL REP SI ARSURI4.17%4.17%4.17%87.5%24
Bucuresti - SPITALUL DE BOLNAVI CRONICI SI GERIATRIE SF. LUCA18.64%0%18.64%62.71%59
Bucuresti - SPITALUL DE ONCOLOGIE MONZA S.R.L.27.42%4.84%16.13%51.61%62
Bucuresti - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SF. STEFAN8.45%7.04%26.76%57.75%71
Bucuresti - SPITALUL DE PSIHIATRIE DR. CONSTANTIN GORGOS10%0%15%75%20
Bucuresti - SPITALUL UNIVERSITAR CF WITING14.88%3.31%14.05%67.77%121
Bucuresti - SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA11.49%5.5%25.43%57.58%818
Bucuresti - SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS13.05%4.99%23.22%58.73%521
Bacau - CLINICA NEWMEDICS SRL - PUNCT DE LUCRU BACAU50%0%0%50%2
Bacau - SC CARDIOMED SRL33.33%0%0%66.67%3
Bacau - SC CIN MED SRL50%0%0%50%4
Bacau - SC ELYTIS CARE SRL11.76%0%35.29%52.94%17
Bacau - SPINAL CARE DOBRECI SRL26.67%0%20%53.33%15
Bacau - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BACAU26.32%2.63%34.21%36.84%38
Bacau - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU9.09%9.92%46.56%34.44%363
Bacau - SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA MOINESTI14.58%6.25%29.17%50%144
Bacau - SPITALUL MUNICIPAL SF. IERARH DOCTOR LUCA ONESTI10.14%9.42%33.7%46.74%276
Bacau - SPITALUL ORASENESC BUHUSI11.21%5.61%31.78%51.4%107
Bacau - SPITALUL ORASENESC "IOAN LASCAR" COMANESTI12.66%5.06%18.99%63.29%79
Bacau - TACO HOSPITAL SRL14.29%0%28.57%57.14%21
Bihor - CENTRUL VASCULAR VENUS SRL66.67%33.33%0%0%3
Bihor - CLINICA LAVINIA DAVIDESCU SRL6.25%6.25%43.75%43.75%16
Bihor - PRESIDENT PREMIUM MEDCENTER S.A.30%0%10%60%10
Bihor - SP. CLINIC DE RECUPERARE MEDICALA BAILE FELIX16.87%2.41%22.89%57.83%83
Bihor - SP. DE PSIHIATRIE SI MASURI DE SIGURANTA STEI0%0%0%100%1
Bihor - SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA11.59%4.3%40.73%43.38%302
Bihor - SPITALUL GENERAL CF ORADEA10.17%0%20.34%69.49%59
Bihor - SPITALUL MUN.DR. POP MIRCEA9.47%16.84%47.37%26.32%95
Bihor - SPITALUL MUNICIPAL "EP.N.POPOVICI" BEIUS11.54%7.69%33.33%47.44%78
Bihor - SPITALUL MUNICIPAL SALONTA0%0%100%0%1
Bihor - SPITALUL ORASENESC ALESD18.64%8.47%30.51%42.37%59
Bihor - SPITALUL ORASENESC STEI18.52%11.11%11.11%59.26%27
Bistrita Nasaud - CLINICA SANOVIL16.95%1.69%28.81%52.54%59
Bistrita Nasaud - HARD MED SOLUTIONS SRL33.33%0%0%66.67%3
Bistrita Nasaud - SPITAL JUDETEAN13.68%4.89%33.55%47.88%307
Bistrita Nasaud - SPITAL ORASENESC BECLEAN21.43%7.14%7.14%64.29%14
Bistrita Nasaud - SPITAL ORASENESC NASAUD28.57%7.14%7.14%57.14%14
Braila - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE9.52%2.38%28.57%59.52%42
Braila - SPITALUL DE PSIHIATRIE12.5%9.38%31.25%46.88%32
Braila - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BRAILA15.61%11.96%37.87%34.55%301
Braila - SPITALUL ORASENESC FAUREI11.11%0%55.56%33.33%9
Botosani - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE0%0%100%0%1
Botosani - SPITALUL DE RECUPERARE SF. GHEORGHE16.67%2.78%11.11%69.44%36
Botosani - SPITALUL JUDEŢEAN "MAVROMATI"12.74%11.15%37.58%38.54%314
Botosani - SPITALUL MUNICIPAL DOROHOI11.38%8.13%33.33%47.15%123
Brasov - MEDEUROPA SRL - PUNCT DE LUCRU16.67%0%5.56%77.78%36
Brasov - ONCO CARD SRL19.54%0%35.63%44.83%87
Brasov - SC DIABET CENTER SRL14.29%0%21.43%64.29%14
Brasov - SC MEDEUROPA SRL17.61%0%9.43%72.96%159
Brasov - SC MEDEUROPA SRL - PCT LUCRU ORADEA15.56%1.11%14.44%68.89%90
Brasov - SPITAL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BRASOV14.91%2.63%17.54%64.91%114
Brasov - SPITAL CLINIC DE PSIHIATRIE SI NEUROLOGIE BRASOV6.67%13.33%40%40%15
Brasov - SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII BRASOV14.97%5.35%34.22%45.45%187
Brasov - SPITALUL DE OBSTETRICA - GINECOLOGIE "DR.ION SBARCEA" BRASOV10.96%5.7%30.26%53.07%228
Brasov - SPITALUL GENERAL CF BRASOV19.57%2.17%17.39%60.87%46
Brasov - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BRASOV13.68%5.61%34.74%45.96%285
Brasov - SPITALUL MUNICIPAL CODLEA9.09%4.55%9.09%77.27%22
Brasov - SPITALUL MUNICIPAL DR - AUREL TULBURE FAGARAS11.58%8.42%44.21%35.79%95
Brasov - SPITALUL MUNICIPAL SACELE21.74%3.26%18.48%56.52%92
Brasov - SPITALUL ORASENESC RUPEA0%0%33.33%66.67%3
Brasov - SPITALUL ORASENESC VICTORIA16.67%33.33%16.67%33.33%6
Brasov - SPITALUL ORASENESC ZARNESTI13.33%0%46.67%40%15
Buzau - AMAMED EXPERT CENTER SRL0%0%0%100%2
Buzau - SPITALUL CF GALAţI - SECţIA EXTERIOARA CF BUZăU12%0%8%80%25
Buzau - SPITALUL DE BOLI CRONICE SMEENI13.95%2.33%16.28%67.44%43
Buzau - SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA SAPOCA19.23%0%19.23%61.54%26
Buzau - SPITALUL JUDETEAN BUZAU16.5%11.65%33.98%37.86%103
Buzau - SPITALUL MUNICIPAL RAMNICU SARAT0%0%100%0%1
Buzau - SPITALUL ORASENESC NEHOIU0%20%60%20%5
Cluj - ANGIOCARE S.R.L.26.92%0%11.54%61.54%26
Cluj - CABINET OFTA DR TOMI SRL0%0%33.33%66.67%3
Cluj - CENTRUL MEDICAL TRANSILVANIA SRL46.67%0%0%53.33%15
Cluj - CENTRUL MEDICAL UNIREA SRL11.43%2.86%14.29%71.43%35
Cluj - INSTITUTUL DE UROLOGIE SI TRANSPLANT RENAL CLUJ - NAPOCA11.29%0%12.9%75.81%62
Cluj - INSTITUTUL INIMII DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE "NICULAE STANCIOIU" CLUJ - NAPOCA13.69%1.66%21.16%63.49%241
Cluj - INSTITUTUL ONCOLOGIC I CHIRICUTA CLUJ - NAPOCA15.69%3.92%21.57%58.82%51
Cluj - INST.REG.DE GASTRO. - HEPATO. "PROF. DR. O.FODOR"9.87%6.37%28.34%55.41%314
Cluj - POLARIS MEDICAL SA11.24%0%16.85%71.91%89
Cluj - SPITALUL BOLI PSIHICE CRONICE BORSA0%0%0%100%1
Cluj - SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ15.06%7.99%25.95%51%551
Cluj - SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ - NAPOCA10.98%1.22%21.95%65.85%164
Cluj - SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII CLUJ - NAPOCA14.32%6.29%30.8%48.59%461
Cluj - SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ - NAPOCA11.79%5.55%27.05%55.61%865
Cluj - SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ - NAPOCA16.06%3.94%26.97%53.03%330
Cluj - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE "LEON DANIELLO" CLUJ - NAPOCA12.41%5.52%25.52%56.55%145
Cluj - SPITALUL MUNICIPAL DEJ17.5%6.25%38.75%37.5%80
Cluj - SPITALUL MUNICIPAL "DR.CORNEL IGNA" CAMPIA TURZII16.67%16.67%20.83%45.83%24
Cluj - SPITALUL MUNICIPAL GHERLA20.69%10.34%24.14%44.83%29
Cluj - SPITALUL MUNICIPAL TURDA20.16%7.75%36.43%35.66%129
Cluj - SPITALUL ORASENESC HUEDIN16%8%40%36%25
Cluj - SPITALUL UNIVERSITAR CF CLUJ18.18%0%18.18%63.64%11
Cluj - VALDI MEDICA SRL50%0%50%0%2
Calarasi - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CALARASI5%10%10%75%20
Calarasi - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "DR. POMPEI SAMARIAN" CALARASI9.09%15.15%29.09%46.67%165
Calarasi - SPITALUL MUNICIPAL OLTENITA100%0%0%0%1
Calarasi - SPITALUL ORASENESC LEHLIU - GARA0%0%0%100%1
Caras Severin - SPITALUL JUDETEAN RESITA13.6%10.4%32%44%125
Caras Severin - SPITALUL MUNICIPAL CARANSEBES18.84%7.25%23.19%50.72%69
Caras Severin - SPITALUL ORASENESC MOLDOVA NOUA21.05%21.05%10.53%47.37%19
Caras Severin - SPITALUL ORASENESC ORAVITA23.08%7.69%23.08%46.15%13
Caras Severin - SPITALUL ORASENESC OTELU ROSU25%25%0%50%4
Constanta - ASCLEPIOS SRL10%0%30%60%80
Constanta - CENTRUL MEDICAL UNIREA SRL - SEDIUL SECUNDAR CONSTANTA16.95%1.69%32.2%49.15%59
Constanta - MEDEUROPA SRL SEDIU SECUNDAR CONSTANTA21.43%3.57%3.57%71.43%28
Constanta - MEDICAL CERMED SRL11.11%0%7.41%81.48%27
Constanta - SANATORIUL BALNEAR SI DE RECUPERARE MANGALIA11.11%1.11%26.67%61.11%90
Constanta - SANATORIUL BALNEAR SI DE RECUPERARE TECHIRGHIOL9.76%0.98%28.29%60.98%205
Constanta - SC AQUA - MED CONSULTING SRL15.48%2.38%26.19%55.95%84
Constanta - SC GASTROMED SRL26.8%0%14.43%58.76%97
Constanta - SC POZITRON MEDICAL INVESTIGATION SRL15.15%3.03%15.15%66.67%33
Constanta - SPITALUL CLINIC CF CONSTANTA25%0%21.88%53.13%32
Constanta - SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CONSTANTA15.53%11.33%32.36%40.78%309
Constanta - SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CONSTANTA8.33%3.33%26.67%61.67%60
Constanta - SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE, MEDICINA - FIZICA SI BALNEOLOGIE EFORIE NORD12.5%1.04%19.79%66.67%96
Constanta - SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA " SF. APOSTOL ANDREI" CONSTANTA16.05%8.95%35.26%39.74%380
Constanta - SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA19.13%17.39%42.61%20.87%115
Constanta - SPITALUL ORASENESC CERNAVODA14.29%10.71%28.57%46.43%28
Constanta - SPITALUL ORASENESC HARSOVA13.79%6.9%24.14%55.17%29
Covasna - SPITALUL DE CARDIOLOGIE COVASNA18.18%3.03%30.3%48.48%33
Covasna - SPITALUL JUDETEAN SF. GHEORGHE8.82%5.39%27.45%58.33%204
Covasna - SPITALUL MUNICIPAL TG. SECUIESC9.09%2.27%31.82%56.82%44
Covasna - SPITALUL ORASENESC BARAOLT12.5%0%12.5%75%8
Dambovita - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE12.55%10.04%38.49%38.91%239
Dambovita - SPITALUL MUNICIPAL MORENI18.52%7.41%29.63%44.44%27
Dambovita - SPITALUL ORASENESC GAESTI18.18%18.18%27.27%36.36%11
Dambovita - SPITALUL ORASENESC PUCIOASA0%0%12.5%87.5%8
Dolj - CENTRUL MEDICAL RENASTEREA SRL25%0%25%50%12
Dolj - CENTRUL MEDICAL RO - OPTIC SRL0%0%0%100%1
Dolj - SPITALUL CLINIC C.F. CRAIOVA15%2.5%10%72.5%40
Dolj - SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI PNEUMOFTIZIOLOGIE "VICTOR BABES" CRAIOVA NR.311.54%7.14%29.67%51.65%182
Dolj - SPITALUL CLINIC DE NEUROPSIHIATRIE CRAIOVA14.52%17.74%16.13%51.61%62
Dolj - SPITALUL CLINIC MUNICIPAL FILANTROPIA CRAIOVA14.6%7.99%27.55%49.86%363
Dolj - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE LEAMNA0%50%0%50%2
Dolj - SPITALUL "FILISANILOR" FILIASI16.67%0%33.33%50%6
Dolj - SPITALUL JUDETEAN CLINIC DE URGENTA CRAIOVA11.54%23.08%23.08%42.31%26
Dolj - SPITALUL MUNICIPAL CALAFAT25%6.25%25%43.75%32
Dolj - SPITALUL MUNICIPAL "PROF. DR. IRINEL POPESCU" BAILESTI13.33%20%20%46.67%15
Dolj - SPITALUL ORASENESC ASEZ.BRANC. DABULENI0%0%33.33%66.67%3
Dolj - SPITALUL ORASENESC SEGARCEA0%0%0%100%1
Gorj - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TG - JIU14%11%36.5%38.5%200
Gorj - SPITALUL ORASENESC BUMBESTI - JIU10%0%46.67%43.33%30
Gorj - SPITALUL ORASENESC NOVACI24.32%0%27.03%48.65%37
Gorj - SPITALUL ORASENESC ROVINARI14.81%7.41%22.22%55.56%27
Gorj - SPITALUL ORASENESC TARGU - CARBUNESTI16.67%0%16.67%66.67%12
Galati - DIAMED OBESITY SRL16.67%0%16.67%66.67%12
Galati - SPITALUL CFR GALATI4.08%4.08%32.65%59.18%49
Galati - SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE "SF.CUVIOASA PARASCHEVA" GALATI19.23%4.81%30.77%45.19%104
Galati - SPITALUL DE OBSTETRICA - GINECOLOGIE "BUNA VESTIRE" GALATI12.12%3.03%33.33%51.52%33
Galati - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE15.48%5.95%25%53.57%84
Galati - SPITALUL DE PSIHIATRIE ELISABETA DOAMNA14.29%0%14.29%71.43%7
Galati - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. APOSTOL ANDREI" GALATI12.94%13.99%38.81%34.27%286
Galati - SPITALUL MUNICIPAL "ANTON CINCU" TECUCI21.82%14.55%40%23.64%55
Galati - SPITALUL ORASENESC TG.BUJOR16.67%0%33.33%50%6
Galati - SPITALUL PENTRU COPII "SF. IOAN" GALATI15.31%10.71%34.69%39.29%196
Giurgiu - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA GIURGIU19.32%15.91%32.95%31.82%88
Giurgiu - SPITALUL ORASENESC BOLINTIN VALE17.39%6.52%30.43%45.65%46
Hunedoara - SANATORIUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BRAD5.88%0%23.53%70.59%17
Hunedoara - SPITALUL DE PSIHIATRIE ZAM0%20%20%60%5
Hunedoara - SPITALUL DE URGENTA PETROSANI7.53%9.68%31.18%51.61%93
Hunedoara - SPITALUL GENERAL CF SIMERIA18.42%2.63%15.79%63.16%38
Hunedoara - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA12.61%7.21%32.43%47.75%222
Hunedoara - SPITALUL MUNICIPAL BRAD14.71%14.71%30.88%39.71%68
Hunedoara - SPITALUL MUNICIPAL "DR. ALEXANDRU SIMIONESCU" HUNEDOARA15.32%10.39%24.68%49.61%385
Hunedoara - SPITALUL MUNICIPAL LUPENI13.51%9.46%31.08%45.95%74
Hunedoara - SPITALUL MUNICIPAL ORASTIE13.04%8.7%21.74%56.52%23
Hunedoara - SPITALUL MUNICIPAL VULCAN20%5%25%50%20
Harghita - SPITAL MUNICIPAL TOPLITA9.09%4.55%25%61.36%44
Harghita - SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES28.57%14.29%28.57%28.57%7
Harghita - SPITALUL JUDETEAN MIERCUREA CIUC16.35%2.4%26.92%54.33%208
Harghita - SPITALUL MUNICIPAL GHEORGHIENI8%2.67%28%61.33%75
Harghita - SPITALUL MUNICIPAL ODORHEIU SECUIESC11.38%4.88%30.89%52.85%123
Harghita - VISION 2009 SRL0%0%33.33%66.67%3
Ilfov - CARDIO - REC SRL12.5%0%31.25%56.25%16
Ilfov - SPITALUL DE OBSTETRICA GINECOLOGIE BUFTEA13.51%5.41%19.82%61.26%111
Ilfov - SPITALUL DE PSIHIATRIE "EFTIMIE DIAMANDESCU" BALACEANCA0%0%40%60%5
Ialomita - SPITAL MUNICIPAL FETESTI14.1%11.54%30.77%43.59%78
Ialomita - SPITAL MUNICIPAL URZICENI15.15%3.03%33.33%48.48%33
Ialomita - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA SLOBOZIA7.63%11.45%44.27%36.64%131
Ialomita - SPITALUL ORASENESC TANDAREI5.56%11.11%38.89%44.44%18
Iasi - ARCADIA HOSPITAL14.01%3.18%18.47%64.33%157
Iasi - ARCADIA RECUPERARE MEDICALA S.R.L0%0%0%100%2
Iasi - ARHIEPISCOPIA IASILOR13.27%1.02%16.33%69.39%98
Iasi - INSTITUTUL DE BOLI CARDIOVASCULARE "PROF.DR. G.I.M. GEORGESCU" IASI11.29%3.23%29.57%55.91%186
Iasi - INSTITUTUL DE PSIHIATRIE SOCOLA IASI25%0%50%25%4
Iasi - INSTITUTUL REGIONAL DE ONCOLOGIE IASI15.11%2.1%24.09%58.7%523
Iasi - RED HOSPITAL - SPITALUL SF. SAVA S.R.L.9.09%0%36.36%54.55%11
Iasi - SANOPTIC SRL25%0%25%50%12
Iasi - SC ARCADIA CARDIO SRL10.26%5.13%20.51%64.1%39
Iasi - SP. CL. URGENTA "PROF. DR. N. OBLU" IASI15.76%4.35%29.35%50.54%184
Iasi - SPITALUL CLINIC CF IASI13.33%3.33%21.11%62.22%90
Iasi - SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE "SF. PARASCHEVA" IASI13.17%7.32%29.27%50.24%205
Iasi - SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE IASI8.99%3.7%28.04%59.26%189
Iasi - SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE IASI13.38%3.01%21.74%61.87%299
Iasi - SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII "SF.MARIA" IASI11.34%8.87%38.14%41.65%485
Iasi - SPITALUL CLINIC DR.C.I.PARHON IASI11.39%3.96%31.68%52.97%202
Iasi - SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA "SF. SPIRIDON" IASI10.9%2.37%35.07%51.66%211
Iasi - SPITALUL CLINIC OBSTETRICA - GINECOLOGIE "ELENA DOAMNA" IASI7.89%6.58%23.68%61.84%76
Iasi - SPITALUL DE BOLI CRONICE "SFANTUL IOAN" TARGU FRUMOS0%0%42.86%57.14%14
Iasi - SPITALUL DE OBSTETRICA - GINECOLOGIE "CUZA - VODA" IASI6.92%4.62%34.23%54.23%260
Iasi - SPITALUL GENERAL CF PASCANI8.33%0%25%66.67%12
Iasi - SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA PASCANI10.81%17.57%24.32%47.3%74
Iasi - SPITALUL ORASENESC HARLAU50%50%0%0%2
Mehedinti - ENDODIABET SRL0%10%0%90%10
Mehedinti - SPITALUL GENERAL CĂI FERATE DROBETA TURNU SEVERIN6.67%0%20%73.33%15
Mehedinti - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN12.5%15%37.5%35%80
Mehedinti - SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA0%5.88%17.65%76.47%17
Mehedinti - SPITALUL ORASENESC BAIA DE ARAMA0%0%0%100%3
Maramures - CENTRUL MEDICAL UNIREA PCT DE LUCRU BAIA MARE0%0%25%75%12
Maramures - SPITAL DE PSIHIATRIE CAVNIC0%12.5%12.5%75%8
Maramures - SPITAL & POLICLINICA SFANTUL IOAN SRL16.67%0%8.33%75%12
Maramures - SPITALUL DE BOLI INFECTIOSE SI PSIHIATRIE BAIA.MARE14.17%11.34%26.72%47.77%247
Maramures - SPITALUL DE RECUPERARE BORSA13.33%3.33%40%43.33%60
Maramures - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "DR CONSTANTIN OPRIS" BAIA MARE11.73%6.19%35.5%46.58%307
Maramures - SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI17.7%8.85%40.71%32.74%113
Maramures - SPITALUL ORASENESC TARGU LAPUS14.29%7.14%35.71%42.86%14
Maramures - SPITALUL ORASENESC VISEU DE SUS13.85%9.23%38.46%38.46%65
Maramures - SPIT.DE PNEUMOFTIZIOLOGIE ,,DR NICOLAE RUSDEA"21.62%4.05%27.03%47.3%74
Mures - DENTOSIM - QUEEN SRL0%0%50%50%2
Mures - INSTITUTUL DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE SI TRANSPLANT TG.MURES8.62%0.86%19.83%70.69%116
Mures - REHABCARE SRL0%0%0%100%4
Mures - SC DR AMER CLINIC SRL - REGENMED40%0%20%40%5
Mures - SPITALUL CLINIC JUDEȚEAN DE URGENȚĂ TÂRGU MUREȘ10.99%4.09%31.9%53.02%464
Mures - SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES13.69%3.27%31.55%51.49%336
Mures - SPITALUL MUNICIPAL "DR.EUGEN NICOARA" REGHIN11.29%3.23%30.65%54.84%62
Mures - SPITALUL MUNICIPAL " DR.GHEORGHE MARINESCU" TARNAVENI14.63%0%34.15%51.22%41
Mures - SPITALUL MUNICIPAL SIGHISOARA20.51%7.69%33.33%38.46%39
Mures - SPITALUL ORASENESC "DR.VALER RUSSU"LUDUS20.21%8.51%21.28%50%94
Mures - SPITALUL ORASENESC SG. DE PADURE8.33%0%25%66.67%12
Neamt - SPITAL ORASENESC "SFINTUL DIMITRIE"TG.NEAMT15.24%12.38%37.14%35.24%105
Neamt - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BISERICANI17.78%6.67%28.89%46.67%45
Neamt - SPITALUL DE PSIHIATRIE ""SF. NICOLAE" ROMAN0%0%100%0%2
Neamt - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT9.09%14.29%38.96%37.66%77
Neamt - SPITALUL MUNICIPAL ROMAN16.67%9.8%41.18%32.35%102
Neamt - SPITALUL ORASANESC "SF. IERARH NICOLAE" BICAZ13.04%13.04%21.74%52.17%23
Neamt - THEOS MEDICAL CLINIC SRL0%0%0%100%1
Olt - SC LISIMED SRL12.77%6.38%27.66%53.19%47
Olt - SPITALUL DE PSIHIATRIE CRONICI SCHITU0%0%0%100%1
Olt - SPITALUL JUDETEAN SLATINA14.69%9.48%36.97%38.86%211
Olt - SPITALUL MUNICIPAL CARACAL14.29%7.94%30.16%47.62%63
Olt - SPITALUL ORASENESC BALS4.76%14.29%19.05%61.9%21
Olt - SPITALUL ORASENESC CORABIA0%23.81%28.57%47.62%21
Prahova - S.C. CENTRUL MEDICAL SANCONFIND S.R.L.15.63%6.25%12.5%65.63%32
Prahova - S.C. MEDICAL CENTER GRAL S.R.L.20%0%26.67%53.33%15
Prahova - SPITALUL DE BOLI PULMONARE BREAZA0%50%0%50%2
Prahova - SPITALUL DE ORTOPEDIE SI TRAUMATOLOGIE AZUGA18.31%5.63%19.72%56.34%71
Prahova - SPITALUL DE PEDIATRIE PLOIESTI66.67%0%0%33.33%3
Prahova - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE FLORESTI0%0%20%80%15
Prahova - SPITALUL DE PSIHIATRIE VOILA28.26%2.17%8.7%60.87%46
Prahova - SPITALUL GENERAL CF PLOIESTI13.39%2.68%10.71%73.21%112
Prahova - SPITALUL MUNICIPAL CAMPINA15.26%14.06%28.11%42.57%249
Prahova - SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI15.07%6.85%20.55%57.53%73
Prahova - SPITALUL ORASENESC BAICOI7.14%0%7.14%85.71%14
Prahova - SPITALUL ORASENESC SFANTA FILOFTEIA MIZIL20%5%47.5%27.5%40
Prahova - SPITALUL ORASENESC SINAIA20%0%20%60%5
Prahova - SPITALUL ORASENESC URLATI13.64%10.23%26.14%50%88
Prahova - SPITALUL ORASENESC VALENII DE MUNTE10.34%0%37.93%51.72%29
Sibiu - MISAN MED SRL12.5%0%20%67.5%40
Sibiu - OPHTA - CONSULT SRL0%0%14.29%85.71%7
Sibiu - SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU12.5%6.25%26.92%54.33%208
Sibiu - SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU10.17%5.57%34.17%50.1%521
Sibiu - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SIBIU11.11%2.22%24.44%62.22%45
Sibiu - SPITALUL DE PSIHIATRIE DR. GH. PREDA SIBIU13.64%4.55%25%56.82%44
Sibiu - SPITALUL GENERAL CF SIBIU7.32%0%17.07%75.61%41
Sibiu - SPITALUL MUNICIPAL MEDIAS16.33%6.12%40.82%36.73%98
Sibiu - SPITALUL ORASENESC AGNITA9.09%18.18%9.09%63.64%11
Sibiu - SPITALUL ORASENESC CISNADIE6.9%10.34%34.48%48.28%29
Salaj - SPITAL JUD DE URGENTA ZALAU13.04%5.69%32.44%48.83%299
Salaj - SPITALUL ORASENESC JIBOU15.79%21.05%36.84%26.32%19
Salaj - SPITALUL ORASENESC"PROF.DR.IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI50%0%0%50%2
Satu Mare - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE6.67%3.33%20%70%30
Satu Mare - SPITALUL JUDETEAN SATU MARE12.66%7.42%39.74%40.17%229
Satu Mare - SPITALUL MUNICIPAL CAREI19.7%6.06%31.82%42.42%66
Satu Mare - SPITALUL ORASENESC NEGRESTI OAS14.71%5.88%35.29%44.12%34
Suceava - SPITALUL DE BOLI CRONICE SIRET18.18%0%9.09%72.73%11
Suceava - SPITALUL DE PSIHIATRIE CAMPULUNG MOLDOVENESC0%0%16.67%83.33%6
Suceava - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA SF.IOAN CEL NOU SUCEAVA12.37%7.63%35%45%380
Suceava - SPITALUL MUNICIPAL CAMPULUNG MOLDOVENESC17.02%4.26%34.04%44.68%47
Suceava - SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI12.9%16.13%32.26%38.71%31
Suceava - SPITALUL MUNICIPAL RADAUTI17.41%14.73%31.7%36.16%224
Suceava - SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI10.94%3.13%23.44%62.5%64
Suceava - SPITALUL ORASENESC GURA HUMORULUI15.09%1.89%41.51%41.51%53
Suceava - SP. PSIHIATRIE CRONICI SIRET20%0%0%80%5
Tulcea - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TULCEA19.4%5.97%26.87%47.76%67
Tulcea - SPITALUL ORASENESC MACIN0%0%0%100%1
Timis - CENTRUL MEDICAL DE EVALUARE, TERAPIE EDUCATIE MEDICALA SPECIFICA SI RECUPERARE PENTRU COPII SI TINER26.92%0%7.69%65.38%26
Timis - INSTITUTUL DE BOLI CARDIOVASCULARE TIMISOARA16.33%2.04%20.41%61.22%98
Timis - KARDINAL ONE MEDICAL SRL0%0%25%75%8
Timis - ROCORDIS SRL60%0%0%40%5
Timis - SC MATERNA CARE SRL16%6%26%52%50
Timis - SPITAL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII "LOUIS TURCANU "13.77%14.17%29.15%42.91%247
Timis - SPITAL DR. KARL DIEL JIMBOLIA12%0%20%68%25
Timis - SPITALUL CLINIC CF TIMISOARA11.54%0%19.23%69.23%52
Timis - SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI PNEUMOFTIZIOLOGIE DR.V.BABES TIMISOARA16.46%3.8%30.38%49.37%79
Timis - SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA "PIUS BRîNZEU" TIMISOARA13.23%6.94%31.45%48.37%461
Timis - SPITALUL CLINIC MUNICIPAL DE URGENTA TIMISOARA13.04%4.6%26.09%56.27%391
Timis - SPITALUL DE PSIHIATRIE GATAIA0%0%33.33%66.67%3
Timis - SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA JEBEL0%100%0%0%1
Timis - SPITALUL MUNICIPAL DR. TEODOR ANDREI LUGOJ0%0%50%50%2
Timis - SPITALUL ORASENESC DETA20%10%35%35%40
Timis - SPITALUL ORASENESC FAGET18.18%0%20.45%61.36%44
Timis - SPITALUL ORASENESC SANNICOLAU MARE AMBULATORIUL DE SPECIALITATE12.35%4.94%29.63%53.09%81
Teleorman - SC SPITAL ORASENESC SRL VIDELE13.33%6.67%33.33%46.67%15
Teleorman - SPITALUL DE PSIHIATRIE POROSCHIA25%0%50%25%4
Teleorman - SPITALUL JUDETEAN ALEXANDRIA22.55%10.78%35.29%31.37%102
Teleorman - SPITALUL MUNICIPAL CARITAS ROSIORI DE VEDE16.67%16.67%50%16.67%6
Teleorman - SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE12.7%23.81%36.51%26.98%63
Teleorman - SPITAL ZIMNICEA11.11%33.33%22.22%33.33%9
Teleorman - SPIT.JUD.P.N.F.ROSIORII DE VEDE20%0%40%40%10
Valcea - S.C. CLINICA RAPITEST SRL15.79%10.53%31.58%42.11%19
Valcea - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE C. ANASTASATU - MIHAESTI28.57%7.14%28.57%35.71%14
Valcea - SPITALUL DE PSIHIATRIE DRAGOESTI0%0%0%100%3
Valcea - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VALCEA16.14%4.33%34.65%44.88%254
Valcea - SPITALUL MUNICIPAL "COSTACHE NICOLESCU" DRAGASANI50%0%0%50%2
Valcea - SPITALUL ORASENESC BREZOI20%0%15%65%20
Valcea - SPITALUL ORASENESC HOREZU11.39%10.13%22.78%55.7%79
Vrancea - SPITALUL DE PSIHIATRIE CRONICI DUMBRAVENI0%0%33.33%66.67%3
Vrancea - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA SF PANTELIMON FOCSANI14.48%10.34%33.79%41.38%145
Vrancea - SPITALUL MUNICIPAL ADJUD12.5%6.25%6.25%75%16
Vrancea - SPITALUL N N SAVEANU VIDRA0%20%10%70%10
Vrancea - SPITALUL ORASENESC PANCIU32.61%2.17%19.57%45.65%46
Vrancea - THEOS MEDICAL CLINIC SRL PUNCT DE LUCRU0%0%0%100%1
Vaslui - SPITAL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI10.75%13.44%38.17%37.63%186
Vaslui - SPITALUL MUNICIPAL DE ADULTI BARLAD15.38%9.09%35.66%39.86%143
Vaslui - SPITALUL MUNICIPAL "DIMITRIE CASTROIAN" HUSI27.27%9.09%45.45%18.18%11