Sunteți mulțumit de serviciile medicale oferite de spital? (Tabel Spitale)

Situatia in Mai 2024


Toate Spitalele | Cel putin 50 raspunsuri
Nume Spital Foarte Nemultumit Nemultumit Multumit Foarte Multumit Total Raspunsuri
Nivel national - Mai 202414.84%6.00%31.70%47.45%44035
Alba - SPITALUL DE BOLI CRONICE CAMPENI9.09%0%18.18%72.73%11
Alba - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE AIUD10%0%10%80%20
Alba - SPITALUL DR. ALEXANDRU BORZA ABRUD21.21%3.03%21.21%54.55%33
Alba - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALBA IULIA14.8%6.86%36.82%41.52%277
Alba - SPITALUL MUNICIPAL AIUD0%29.41%17.65%52.94%17
Alba - SPITALUL MUNICIPAL BLAJ14.71%10.29%22.06%52.94%68
Alba - SPITALUL MUNICIPAL SEBES18.64%3.39%30.51%47.46%59
Alba - SPITALUL ORASENESC CAMPENI14.58%4.17%31.25%50%48
Alba - SPITALUL ORASENESC CUGIR8.11%5.41%51.35%35.14%37
Arges - GRAL MEDICAL SRL BUCURESTI PUNCT DE LUCRU PITESTI3.85%3.85%19.23%73.08%26
Arges - SPITALUL DE BOLI CRONICE CALINESTI0%0%50%50%2
Arges - SPITALUL DE GERIATRIE SI BOLI CRONICE CONSTANTIN BALACEANU STOLNICI STEFANESTI5.26%5.26%36.84%52.63%19
Arges - SPITALUL DE PEDIATRIE PITESTI16.18%17.65%47.06%19.12%68
Arges - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CAMPULUNG18.75%6.25%12.5%62.5%16
Arges - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE LEORDENI25%0%12.5%62.5%8
Arges - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SF. ANDREI VALEA IASULUI10.34%0%10.34%79.31%29
Arges - SPITALUL DE PSIHIATRIE SF MARIA VEDEA0%0%25%75%8
Arges - SPITALUL DE RECUPERARE BRADET19.19%1.01%17.17%62.63%99
Arges - SPITALUL JUDETEAN ARGES (PITESTI)20.51%10.26%35.9%33.33%117
Arges - SPITALUL MUNICIPAL CAMPULUNG9.59%13.7%36.99%39.73%73
Arges - SPITALUL MUNICIPAL C. DE ARGES18.75%13.54%33.33%34.38%96
Arges - SPITALUL ORASENESC "REGELE CAROL I" COSTESTI21.05%5.26%10.53%63.16%19
Arges - SPITALUL SFANTUL NICOLAE SRL9.52%7.94%41.27%41.27%63
Arges - SPITALUL SF SPIRIDON MIOVENI22.22%9.15%16.99%51.63%153
Arad - CENTRUL MEDICAL ONCOHELP S.R.L.12.9%0%22.58%64.52%31
Arad - SC LASER HOSPICE SRL17.24%0%17.24%65.52%29
Arad - SPITAL DE PSIHIATRIE MOCREA0%0%100%0%1
Arad - SPITAL DE RECUPERARE NEUROPSIHOMOTORIE "DR. CORNELIU BARSAN" DEZNA66.67%0%33.33%0%3
Arad - SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ARAD14.1%8.52%42.95%34.43%305
Arad - SPITALUL ORASENESC INEU22%4%36%38%50
Arad - SPITALUL ORASENESC LIPOVA0%0%28.57%71.43%7
Arad - SPITALUL ORASENESC SEBIS57.14%14.29%0%28.57%7
Bucuresti - BAU M.A.N. CONSTRUCT43.48%0%17.39%39.13%23
Bucuresti - CENTRUL DE DIAG SI TRAT PROVITA SA16.9%2.82%16.9%63.38%71
Bucuresti - CENTRUL MEDICAL UNIREA PCT DE LUCRU ORADEA0%0%0%100%4
Bucuresti - CENTRUL METODOLOGIC DE REUMATOLOGIE "DR. ION STOIA" BUCURESTI11.28%0.75%12.78%75.19%133
Bucuresti - CENTRUL NATIONAL CLINIC DE RECUPERARE NEUROPSIHOMOTORIE PENTRU COPII DR NICOLAE ROBANESCU CNCRNC19.15%0%21.28%59.57%47
Bucuresti - CETTT SF STELIAN18.18%9.09%9.09%63.64%11
Bucuresti - IMUNOMEDICA PROVITA SRL18.18%0%9.09%72.73%11
Bucuresti - INSTITUTUL CLINIC FUNDENI13.03%2.81%32.67%51.5%998
Bucuresti - INSTITUTUL DE BOLI INFECTIOASE "DR. MATEI BALS"15.43%8.12%33.1%43.35%1121
Bucuresti - INSTITUTUL DE FONOAUDIOLOGIE SI CHIRURGIE FUNCTIONALA ORL PROF DR D HOCIOTA - IFACF25.71%8.57%17.14%48.57%35
Bucuresti - INSTITUTUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE MARIUS NASTA15.11%5.74%31.55%47.61%523
Bucuresti - INSTITUTUL DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE PROF DR CC ILIESCU16.86%3.14%24.71%55.29%255
Bucuresti - INSTITUTUL NATIONAL DE DIABET NUTRITIE SI BOLI METABOLICE PROF DR.N.PAULESCU0%0%33.33%66.67%3
Bucuresti - INSTITUTUL NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE CI PARHON14.96%3.94%22.64%58.46%508
Bucuresti - INSTITUTUL NATIONAL DE GERONTOLOGIE SI GERIATRIE ANA ASLAN15.61%1.86%26.02%56.51%269
Bucuresti - INSTITUTUL NATIONAL DE NEUROLOGIE SI BOLI NEUROVASCULARE4.55%9.09%40.91%45.45%44
Bucuresti - INSTITUTUL NATIONAL DE RECUPERARE, MEDICINA FIZICA SI BALNEOCLIMATOLOGIE12.83%5.35%29.95%51.87%187
Bucuresti - INSTITUTUL NATIONAL PENTRU SANATATEA MAMEI SI COPILULUI ALLESANDRESCU RUSESCU15.64%6.38%34.29%43.68%799
Bucuresti - INSTITUTUL ONCOLOGIC PROF DR AL TRESTIOREANU10.33%3.53%37.23%48.91%368
Bucuresti - MED LIFE SA SUCURSALA BUCURESTI16.67%3.33%23.33%56.67%30
Bucuresti - MONZA ARES SRL20.45%4.55%21.59%53.41%88
Bucuresti - REVERA ASSISTED S.R.L.0%0%0%100%4
Bucuresti - SC AIS CLINCS&HOSPITAL SRL11.67%6.67%28.33%53.33%60
Bucuresti - SC CLINICA "SF. LUCIA" SRL30%5%15%50%20
Bucuresti - SC CM MUNPOSAN 94 SRL21.43%7.14%21.43%50%14
Bucuresti - SC GRAL MEDICAL SRL12.62%1.94%24.27%61.17%103
Bucuresti - S.C. SANADOR SRL23.56%2.62%27.75%46.07%191
Bucuresti - SPITALUL CL COMF PROF DR D THEODORESCU14.81%6.48%30.56%48.15%108
Bucuresti - SPITALUL CL COPII DR V GOMOIU18.1%7.76%30.46%43.68%696
Bucuresti - SPITALUL CLINIC CF NR 215.87%3.85%25.48%54.81%208
Bucuresti - SPITALUL CLINIC COLENTINA15.04%2.51%25.07%57.37%678
Bucuresti - SPITALUL CLINIC COLTEA17.87%7.69%26.7%47.74%442
Bucuresti - SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI TROPICALE DR VICTOR BABES15.07%6.77%32.31%45.85%458
Bucuresti - SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE DR CAROL DAVILA18.75%0.83%19.17%61.25%240
Bucuresti - SPITALUL CLINIC DE ORTOPEDIE - TRAUMATOLOGIE "FOISOR" BUCURESTI14.29%0%7.62%78.1%105
Bucuresti - SPITALUL CLINIC DE PSIHIATRIE PROF. DR. AL. OBREGIA13.24%4.9%30.88%50.98%204
Bucuresti - SPITALUL CLINIC DE URGENTA "BAGDASAR ARSENI"16.24%6.84%24.22%52.71%351
Bucuresti - SPITALUL CLINIC DE URGENTA FLOREASCA19.06%5.02%29.77%46.15%299
Bucuresti - SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII MS CURIE13.54%4.8%34.5%47.16%458
Bucuresti - SPITALUL CLINIC DE URGENTA PT COPII GRIGORE ALEXANDRESCU13.89%6%36.54%43.57%583
Bucuresti - SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF IOAN14.85%7.28%33.89%43.98%357
Bucuresti - SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF. PANTELIMON19.42%7.77%35.92%36.89%206
Bucuresti - SPITALUL CLINIC DE URGENTE OFTALMOLOGICE16.76%2.31%17.92%63.01%173
Bucuresti - SPITALUL CLINIC DR I CANTACUZINO11.43%3.67%28.57%56.33%245
Bucuresti - SPITALUL CLINIC FILANTROPIA13.71%3.55%31.73%51.02%394
Bucuresti - SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ILFOV14.1%3.85%20.51%61.54%78
Bucuresti - SPITALUL CLINIC "NICOLAE MALAXA" BUCURESTI15.71%0.71%31.43%52.14%140
Bucuresti - SPITALUL CL OG DR P SARBU19.42%2.43%22.33%55.83%206
Bucuresti - SPITALUL CL PROF DR T BURGHELE15.42%2.5%26.25%55.83%240
Bucuresti - SPITALUL CL URG CHIR PL REP SI ARSURI11.54%3.85%15.38%69.23%26
Bucuresti - SPITALUL DE BOLNAVI CRONICI SI GERIATRIE SF. LUCA18.33%0%30%51.67%60
Bucuresti - SPITALUL DE ONCOLOGIE MONZA S.R.L.28.13%3.13%21.88%46.88%64
Bucuresti - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SF. STEFAN9.86%12.68%25.35%52.11%71
Bucuresti - SPITALUL DE PSIHIATRIE DR. CONSTANTIN GORGOS10%0%15%75%20
Bucuresti - SPITALUL UNIVERSITAR CF WITING17.46%0%15.08%67.46%126
Bucuresti - SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA13.87%4.1%32.09%49.94%829
Bucuresti - SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS15.3%5.54%27.15%52.01%523
Bacau - CLINICA NEWMEDICS SRL - PUNCT DE LUCRU BACAU33.33%0%0%66.67%3
Bacau - SC CARDIOMED SRL66.67%0%0%33.33%3
Bacau - SC CIN MED SRL50%0%0%50%4
Bacau - SC ELYTIS CARE SRL11.76%0%29.41%58.82%17
Bacau - SPINAL CARE DOBRECI SRL26.67%0%13.33%60%15
Bacau - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BACAU30%5%30%35%40
Bacau - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU11.51%8.22%48.77%31.51%365
Bacau - SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA MOINESTI15.86%2.76%31.72%49.66%145
Bacau - SPITALUL MUNICIPAL SF. IERARH DOCTOR LUCA ONESTI14.08%8.3%37.55%40.07%277
Bacau - SPITALUL ORASENESC BUHUSI14.55%4.55%30.91%50%110
Bacau - SPITALUL ORASENESC "IOAN LASCAR" COMANESTI18.52%3.7%13.58%64.2%81
Bacau - TACO HOSPITAL SRL14.29%4.76%19.05%61.9%21
Bihor - CENTRUL VASCULAR VENUS SRL66.67%33.33%0%0%3
Bihor - CLINICA LAVINIA DAVIDESCU SRL11.76%0%41.18%47.06%17
Bihor - PRESIDENT PREMIUM MEDCENTER S.A.20%0%10%70%10
Bihor - SP. CLINIC DE RECUPERARE MEDICALA BAILE FELIX15.66%1.2%28.92%54.22%83
Bihor - SP. DE PSIHIATRIE SI MASURI DE SIGURANTA STEI0%0%0%100%1
Bihor - SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA12.09%5.23%44.77%37.91%306
Bihor - SPITALUL GENERAL CF ORADEA13.33%1.67%26.67%58.33%60
Bihor - SPITALUL MUN.DR. POP MIRCEA16.84%15.79%40%27.37%95
Bihor - SPITALUL MUNICIPAL "EP.N.POPOVICI" BEIUS10.13%8.86%40.51%40.51%79
Bihor - SPITALUL MUNICIPAL SALONTA0%0%100%0%1
Bihor - SPITALUL ORASENESC ALESD15%8.33%33.33%43.33%60
Bihor - SPITALUL ORASENESC STEI18.52%3.7%25.93%51.85%27
Bistrita Nasaud - CLINICA SANOVIL15.25%1.69%25.42%57.63%59
Bistrita Nasaud - HARD MED SOLUTIONS SRL33.33%0%0%66.67%3
Bistrita Nasaud - SPITAL JUDETEAN17.63%2.56%35.9%43.91%312
Bistrita Nasaud - SPITAL ORASENESC BECLEAN21.43%7.14%21.43%50%14
Bistrita Nasaud - SPITAL ORASENESC NASAUD28.57%7.14%28.57%35.71%14
Braila - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE14.29%4.76%23.81%57.14%42
Braila - SPITALUL DE PSIHIATRIE15.63%9.38%25%50%32
Braila - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BRAILA16.12%11.18%42.11%30.59%304
Braila - SPITALUL ORASENESC FAUREI11.11%11.11%44.44%33.33%9
Botosani - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE0%0%100%0%1
Botosani - SPITALUL DE RECUPERARE SF. GHEORGHE10.53%0%23.68%65.79%38
Botosani - SPITALUL JUDEŢEAN "MAVROMATI"12.93%11.36%41.01%34.7%317
Botosani - SPITALUL MUNICIPAL DOROHOI18.55%3.23%39.52%38.71%124
Brasov - MEDEUROPA SRL - PUNCT DE LUCRU18.92%0%2.7%78.38%37
Brasov - ONCO CARD SRL20.69%1.15%29.89%48.28%87
Brasov - SC DIABET CENTER SRL7.14%0%21.43%71.43%14
Brasov - SC MEDEUROPA SRL18.52%0%6.79%74.69%162
Brasov - SC MEDEUROPA SRL - PCT LUCRU ORADEA18.48%0%16.3%65.22%92
Brasov - SPITAL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BRASOV15.79%5.26%25.44%53.51%114
Brasov - SPITAL CLINIC DE PSIHIATRIE SI NEUROLOGIE BRASOV13.33%13.33%33.33%40%15
Brasov - SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII BRASOV14.97%6.42%38.5%40.11%187
Brasov - SPITALUL DE OBSTETRICA - GINECOLOGIE "DR.ION SBARCEA" BRASOV10.96%1.32%28.51%59.21%228
Brasov - SPITALUL GENERAL CF BRASOV21.74%2.17%21.74%54.35%46
Brasov - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BRASOV14.19%8.65%35.64%41.52%289
Brasov - SPITALUL MUNICIPAL CODLEA13.64%0%9.09%77.27%22
Brasov - SPITALUL MUNICIPAL DR - AUREL TULBURE FAGARAS10.1%13.13%45.45%31.31%99
Brasov - SPITALUL MUNICIPAL SACELE18.28%5.38%20.43%55.91%93
Brasov - SPITALUL ORASENESC RUPEA0%0%66.67%33.33%3
Brasov - SPITALUL ORASENESC VICTORIA14.29%14.29%28.57%42.86%7
Brasov - SPITALUL ORASENESC ZARNESTI6.67%0%46.67%46.67%15
Buzau - AMAMED EXPERT CENTER SRL0%0%0%100%2
Buzau - SPITALUL CF GALAţI - SECţIA EXTERIOARA CF BUZăU19.23%0%15.38%65.38%26
Buzau - SPITALUL DE BOLI CRONICE SMEENI12.77%0%17.02%70.21%47
Buzau - SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA SAPOCA19.23%0%11.54%69.23%26
Buzau - SPITALUL JUDETEAN BUZAU14.29%8.57%36.19%40.95%105
Buzau - SPITALUL MUNICIPAL RAMNICU SARAT0%0%100%0%1
Buzau - SPITALUL ORASENESC NEHOIU0%20%40%40%5
Cluj - ANGIOCARE S.R.L.30.77%3.85%11.54%53.85%26
Cluj - CABINET OFTA DR TOMI SRL0%0%0%100%4
Cluj - CENTRUL MEDICAL TRANSILVANIA SRL33.33%0%13.33%53.33%15
Cluj - CENTRUL MEDICAL UNIREA SRL13.89%0%16.67%69.44%36
Cluj - INSTITUTUL DE UROLOGIE SI TRANSPLANT RENAL CLUJ - NAPOCA9.38%1.56%20.31%68.75%64
Cluj - INSTITUTUL INIMII DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE "NICULAE STANCIOIU" CLUJ - NAPOCA17.36%1.65%22.31%58.68%242
Cluj - INSTITUTUL ONCOLOGIC I CHIRICUTA CLUJ - NAPOCA19.23%3.85%21.15%55.77%52
Cluj - INST.REG.DE GASTRO. - HEPATO. "PROF. DR. O.FODOR"12.97%5.06%33.54%48.42%316
Cluj - POLARIS MEDICAL SA13.48%1.12%12.36%73.03%89
Cluj - SPITALUL BOLI PSIHICE CRONICE BORSA0%0%0%100%1
Cluj - SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ15.37%6.87%29.84%47.92%553
Cluj - SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ - NAPOCA9.7%0%25.45%64.85%165
Cluj - SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII CLUJ - NAPOCA14.44%7.11%34.91%43.53%464
Cluj - SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ - NAPOCA11.48%6.08%32.15%50.29%871
Cluj - SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ - NAPOCA15.36%5.42%30.42%48.8%332
Cluj - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE "LEON DANIELLO" CLUJ - NAPOCA14.29%5.44%27.21%53.06%147
Cluj - SPITALUL MUNICIPAL DEJ15.85%6.1%40.24%37.8%82
Cluj - SPITALUL MUNICIPAL "DR.CORNEL IGNA" CAMPIA TURZII16.67%20.83%20.83%41.67%24
Cluj - SPITALUL MUNICIPAL GHERLA25.81%6.45%22.58%45.16%31
Cluj - SPITALUL MUNICIPAL TURDA16.15%10%41.54%32.31%130
Cluj - SPITALUL ORASENESC HUEDIN12%8%36%44%25
Cluj - SPITALUL UNIVERSITAR CF CLUJ21.43%0%14.29%64.29%14
Cluj - VALDI MEDICA SRL50%0%0%50%2
Calarasi - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CALARASI20%0%20%60%20
Calarasi - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "DR. POMPEI SAMARIAN" CALARASI16.77%13.17%28.14%41.92%167
Calarasi - SPITALUL MUNICIPAL OLTENITA100%0%0%0%1
Calarasi - SPITALUL ORASENESC LEHLIU - GARA0%0%0%100%1
Caras Severin - SPITALUL JUDETEAN RESITA15.87%8.73%37.3%38.1%126
Caras Severin - SPITALUL MUNICIPAL CARANSEBES21.43%5.71%28.57%44.29%70
Caras Severin - SPITALUL ORASENESC MOLDOVA NOUA25%20%20%35%20
Caras Severin - SPITALUL ORASENESC ORAVITA7.69%15.38%30.77%46.15%13
Caras Severin - SPITALUL ORASENESC OTELU ROSU50%0%25%25%4
Constanta - ASCLEPIOS SRL7.5%0%32.5%60%80
Constanta - CENTRUL MEDICAL UNIREA SRL - SEDIUL SECUNDAR CONSTANTA19.35%3.23%32.26%45.16%62
Constanta - MEDEUROPA SRL SEDIU SECUNDAR CONSTANTA13.79%0%10.34%75.86%29
Constanta - MEDICAL CERMED SRL11.11%0%11.11%77.78%27
Constanta - SANATORIUL BALNEAR SI DE RECUPERARE MANGALIA14.13%0%31.52%54.35%92
Constanta - SANATORIUL BALNEAR SI DE RECUPERARE TECHIRGHIOL11.48%0.96%28.23%59.33%209
Constanta - SC AQUA - MED CONSULTING SRL16.47%2.35%18.82%62.35%85
Constanta - SC GASTROMED SRL25.51%1.02%17.35%56.12%98
Constanta - SC POZITRON MEDICAL INVESTIGATION SRL21.21%3.03%15.15%60.61%33
Constanta - SPITALUL CLINIC CF CONSTANTA24.24%3.03%36.36%36.36%33
Constanta - SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CONSTANTA17.57%10.86%34.5%37.06%313
Constanta - SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CONSTANTA11.67%0%21.67%66.67%60
Constanta - SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE, MEDICINA - FIZICA SI BALNEOLOGIE EFORIE NORD15%1%20%64%100
Constanta - SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA " SF. APOSTOL ANDREI" CONSTANTA16.49%8.12%39.53%35.86%382
Constanta - SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA13.91%21.74%43.48%20.87%115
Constanta - SPITALUL ORASENESC CERNAVODA14.29%10.71%28.57%46.43%28
Constanta - SPITALUL ORASENESC HARSOVA13.79%0%41.38%44.83%29
Covasna - SPITALUL DE CARDIOLOGIE COVASNA24.24%3.03%30.3%42.42%33
Covasna - SPITALUL JUDETEAN SF. GHEORGHE8.78%3.9%33.17%54.15%205
Covasna - SPITALUL MUNICIPAL TG. SECUIESC9.09%4.55%27.27%59.09%44
Covasna - SPITALUL ORASENESC BARAOLT12.5%12.5%0%75%8
Dambovita - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE14.4%11.11%39.92%34.57%243
Dambovita - SPITALUL MUNICIPAL MORENI14.29%10.71%35.71%39.29%28
Dambovita - SPITALUL ORASENESC GAESTI36.36%0%27.27%36.36%11
Dambovita - SPITALUL ORASENESC PUCIOASA0%0%25%75%8
Dolj - CENTRUL MEDICAL RENASTEREA SRL16.67%8.33%16.67%58.33%12
Dolj - CENTRUL MEDICAL RO - OPTIC SRL0%0%0%100%1
Dolj - SPITALUL CLINIC C.F. CRAIOVA23.81%2.38%7.14%66.67%42
Dolj - SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI PNEUMOFTIZIOLOGIE "VICTOR BABES" CRAIOVA NR.314.29%7.14%31.87%46.7%182
Dolj - SPITALUL CLINIC DE NEUROPSIHIATRIE CRAIOVA15.38%12.31%24.62%47.69%65
Dolj - SPITALUL CLINIC MUNICIPAL FILANTROPIA CRAIOVA15.8%8.45%26.7%49.05%367
Dolj - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE LEAMNA0%50%0%50%2
Dolj - SPITALUL "FILISANILOR" FILIASI33.33%0%50%16.67%6
Dolj - SPITALUL JUDETEAN CLINIC DE URGENTA CRAIOVA15.38%19.23%30.77%34.62%26
Dolj - SPITALUL MUNICIPAL CALAFAT18.75%9.38%31.25%40.63%32
Dolj - SPITALUL MUNICIPAL "PROF. DR. IRINEL POPESCU" BAILESTI25%6.25%25%43.75%16
Dolj - SPITALUL ORASENESC ASEZ.BRANC. DABULENI0%0%33.33%66.67%3
Dolj - SPITALUL ORASENESC SEGARCEA0%0%0%100%1
Gorj - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TG - JIU12.75%10.29%42.65%34.31%204
Gorj - SPITALUL ORASENESC BUMBESTI - JIU16.13%0%38.71%45.16%31
Gorj - SPITALUL ORASENESC NOVACI24.32%2.7%32.43%40.54%37
Gorj - SPITALUL ORASENESC ROVINARI21.43%7.14%14.29%57.14%28
Gorj - SPITALUL ORASENESC TARGU - CARBUNESTI25%0%16.67%58.33%12
Galati - DIAMED OBESITY SRL16.67%0%16.67%66.67%12
Galati - SPITALUL CFR GALATI4.08%4.08%22.45%69.39%49
Galati - SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE "SF.CUVIOASA PARASCHEVA" GALATI17.31%3.85%34.62%44.23%104
Galati - SPITALUL DE OBSTETRICA - GINECOLOGIE "BUNA VESTIRE" GALATI12.12%6.06%36.36%45.45%33
Galati - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE14.12%4.71%27.06%54.12%85
Galati - SPITALUL DE PSIHIATRIE ELISABETA DOAMNA14.29%0%28.57%57.14%7
Galati - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. APOSTOL ANDREI" GALATI15.97%15.63%41.67%26.74%288
Galati - SPITALUL MUNICIPAL "ANTON CINCU" TECUCI20%14.55%32.73%32.73%55
Galati - SPITALUL ORASENESC TG.BUJOR16.67%0%33.33%50%6
Galati - SPITALUL PENTRU COPII "SF. IOAN" GALATI12.56%11.56%43.22%32.66%199
Giurgiu - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA GIURGIU20%16.67%32.22%31.11%90
Giurgiu - SPITALUL ORASENESC BOLINTIN VALE17.39%4.35%36.96%41.3%46
Hunedoara - SANATORIUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BRAD21.05%0%10.53%68.42%19
Hunedoara - SPITALUL DE PSIHIATRIE ZAM0%20%60%20%5
Hunedoara - SPITALUL DE URGENTA PETROSANI12.5%8.33%37.5%41.67%96
Hunedoara - SPITALUL GENERAL CF SIMERIA15.79%2.63%13.16%68.42%38
Hunedoara - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA14.73%6.25%35.27%43.75%224
Hunedoara - SPITALUL MUNICIPAL BRAD19.72%7.04%38.03%35.21%71
Hunedoara - SPITALUL MUNICIPAL "DR. ALEXANDRU SIMIONESCU" HUNEDOARA13.37%10.28%28.28%48.07%389
Hunedoara - SPITALUL MUNICIPAL LUPENI13.33%10.67%32%44%75
Hunedoara - SPITALUL MUNICIPAL ORASTIE13.04%0%30.43%56.52%23
Hunedoara - SPITALUL MUNICIPAL VULCAN28.57%0%28.57%42.86%21
Harghita - SPITAL MUNICIPAL TOPLITA11.36%0%25%63.64%44
Harghita - SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES42.86%14.29%14.29%28.57%7
Harghita - SPITALUL JUDETEAN MIERCUREA CIUC18.27%2.4%29.81%49.52%208
Harghita - SPITALUL MUNICIPAL GHEORGHIENI8%4%33.33%54.67%75
Harghita - SPITALUL MUNICIPAL ODORHEIU SECUIESC11.29%1.61%34.68%52.42%124
Harghita - VISION 2009 SRL0%0%33.33%66.67%3
Ilfov - CARDIO - REC SRL12.5%0%31.25%56.25%16
Ilfov - SPITALUL DE OBSTETRICA GINECOLOGIE BUFTEA15.18%0.89%23.21%60.71%112
Ilfov - SPITALUL DE PSIHIATRIE "EFTIMIE DIAMANDESCU" BALACEANCA0%0%40%60%5
Ialomita - SPITAL MUNICIPAL FETESTI16.05%8.64%38.27%37.04%81
Ialomita - SPITAL MUNICIPAL URZICENI21.21%3.03%27.27%48.48%33
Ialomita - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA SLOBOZIA9.02%12.78%43.61%34.59%133
Ialomita - SPITALUL ORASENESC TANDAREI5.56%5.56%50%38.89%18
Iasi - ARCADIA HOSPITAL15%1.88%18.75%64.38%160
Iasi - ARCADIA RECUPERARE MEDICALA S.R.L0%0%0%100%2
Iasi - ARHIEPISCOPIA IASILOR15.84%0%14.85%69.31%101
Iasi - INSTITUTUL DE BOLI CARDIOVASCULARE "PROF.DR. G.I.M. GEORGESCU" IASI13.37%2.67%29.95%54.01%187
Iasi - INSTITUTUL DE PSIHIATRIE SOCOLA IASI25%0%25%50%4
Iasi - INSTITUTUL REGIONAL DE ONCOLOGIE IASI16.98%2.45%26.98%53.58%530
Iasi - RED HOSPITAL - SPITALUL SF. SAVA S.R.L.18.18%0%45.45%36.36%11
Iasi - SANOPTIC SRL16.67%0%8.33%75%12
Iasi - SC ARCADIA CARDIO SRL12.82%5.13%25.64%56.41%39
Iasi - SP. CL. URGENTA "PROF. DR. N. OBLU" IASI18.92%5.41%26.49%49.19%185
Iasi - SPITALUL CLINIC CF IASI12.9%4.3%31.18%51.61%93
Iasi - SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE "SF. PARASCHEVA" IASI13.94%6.25%35.1%44.71%208
Iasi - SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE IASI12.11%3.68%32.11%52.11%190
Iasi - SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE IASI14.38%1.63%27.45%56.54%306
Iasi - SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII "SF.MARIA" IASI11.5%9.65%42.92%35.93%487
Iasi - SPITALUL CLINIC DR.C.I.PARHON IASI12.14%3.4%34.47%50%206
Iasi - SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA "SF. SPIRIDON" IASI11.06%3.69%40.09%45.16%217
Iasi - SPITALUL CLINIC OBSTETRICA - GINECOLOGIE "ELENA DOAMNA" IASI7.69%6.41%34.62%51.28%78
Iasi - SPITALUL DE BOLI CRONICE "SFANTUL IOAN" TARGU FRUMOS7.14%0%28.57%64.29%14
Iasi - SPITALUL DE OBSTETRICA - GINECOLOGIE "CUZA - VODA" IASI8.08%3.08%38.08%50.77%260
Iasi - SPITALUL GENERAL CF PASCANI25%0%16.67%58.33%12
Iasi - SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA PASCANI10.81%13.51%37.84%37.84%74
Iasi - SPITALUL ORASENESC HARLAU50%0%50%0%2
Mehedinti - ENDODIABET SRL0%0%8.33%91.67%12
Mehedinti - SPITALUL GENERAL CĂI FERATE DROBETA TURNU SEVERIN6.67%0%20%73.33%15
Mehedinti - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN17.28%13.58%38.27%30.86%81
Mehedinti - SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA5.88%0%29.41%64.71%17
Mehedinti - SPITALUL ORASENESC BAIA DE ARAMA33.33%0%0%66.67%3
Maramures - CENTRUL MEDICAL UNIREA PCT DE LUCRU BAIA MARE8.33%8.33%16.67%66.67%12
Maramures - SPITAL DE PSIHIATRIE CAVNIC12.5%0%25%62.5%8
Maramures - SPITAL & POLICLINICA SFANTUL IOAN SRL8.33%0%25%66.67%12
Maramures - SPITALUL DE BOLI INFECTIOSE SI PSIHIATRIE BAIA.MARE16.13%10.89%25.81%47.18%248
Maramures - SPITALUL DE RECUPERARE BORSA16.67%5%40%38.33%60
Maramures - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "DR CONSTANTIN OPRIS" BAIA MARE10.06%6.17%39.61%44.16%308
Maramures - SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI13.27%12.39%48.67%25.66%113
Maramures - SPITALUL ORASENESC TARGU LAPUS6.67%13.33%26.67%53.33%15
Maramures - SPITALUL ORASENESC VISEU DE SUS13.85%7.69%33.85%44.62%65
Maramures - SPIT.DE PNEUMOFTIZIOLOGIE ,,DR NICOLAE RUSDEA"18.67%4%29.33%48%75
Mures - DENTOSIM - QUEEN SRL0%0%50%50%2
Mures - INSTITUTUL DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE SI TRANSPLANT TG.MURES11.11%0.85%21.37%66.67%117
Mures - REHABCARE SRL0%0%25%75%4
Mures - SC DR AMER CLINIC SRL - REGENMED40%0%0%60%5
Mures - SPITALUL CLINIC JUDEȚEAN DE URGENȚĂ TÂRGU MUREȘ13.03%5.13%34.83%47.01%468
Mures - SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES12.43%5.92%38.17%43.49%338
Mures - SPITALUL MUNICIPAL "DR.EUGEN NICOARA" REGHIN8.06%8.06%33.87%50%62
Mures - SPITALUL MUNICIPAL " DR.GHEORGHE MARINESCU" TARNAVENI16.67%7.14%19.05%57.14%42
Mures - SPITALUL MUNICIPAL SIGHISOARA15%7.5%40%37.5%40
Mures - SPITALUL ORASENESC "DR.VALER RUSSU"LUDUS21.05%8.42%23.16%47.37%95
Mures - SPITALUL ORASENESC SG. DE PADURE16.67%0%25%58.33%12
Neamt - SPITAL ORASENESC "SFINTUL DIMITRIE"TG.NEAMT18.69%10.28%40.19%30.84%107
Neamt - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BISERICANI17.78%4.44%31.11%46.67%45
Neamt - SPITALUL DE PSIHIATRIE ""SF. NICOLAE" ROMAN50%0%50%0%2
Neamt - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT11.69%14.29%49.35%24.68%77
Neamt - SPITALUL MUNICIPAL ROMAN15.53%9.71%48.54%26.21%103
Neamt - SPITALUL ORASANESC "SF. IERARH NICOLAE" BICAZ13.04%8.7%30.43%47.83%23
Neamt - THEOS MEDICAL CLINIC SRL0%0%100%0%1
Olt - SC LISIMED SRL14.89%2.13%38.3%44.68%47
Olt - SPITALUL DE PSIHIATRIE CRONICI SCHITU0%0%100%0%1
Olt - SPITALUL JUDETEAN SLATINA15.67%6.91%46.08%31.34%217
Olt - SPITALUL MUNICIPAL CARACAL12.5%10.94%39.06%37.5%64
Olt - SPITALUL ORASENESC BALS4.76%4.76%33.33%57.14%21
Olt - SPITALUL ORASENESC CORABIA8.33%16.67%37.5%37.5%24
Prahova - S.C. CENTRUL MEDICAL SANCONFIND S.R.L.18.18%6.06%18.18%57.58%33
Prahova - S.C. MEDICAL CENTER GRAL S.R.L.20%0%40%40%15
Prahova - SPITALUL DE BOLI PULMONARE BREAZA0%0%0%100%2
Prahova - SPITALUL DE ORTOPEDIE SI TRAUMATOLOGIE AZUGA19.44%2.78%19.44%58.33%72
Prahova - SPITALUL DE PEDIATRIE PLOIESTI100%0%0%0%3
Prahova - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE FLORESTI0%0%26.67%73.33%15
Prahova - SPITALUL DE PSIHIATRIE VOILA25.53%0%8.51%65.96%47
Prahova - SPITALUL GENERAL CF PLOIESTI20.87%1.74%8.7%68.7%115
Prahova - SPITALUL MUNICIPAL CAMPINA13.83%14.23%33.99%37.94%253
Prahova - SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI10.81%8.11%29.73%51.35%74
Prahova - SPITALUL ORASENESC BAICOI14.29%0%7.14%78.57%14
Prahova - SPITALUL ORASENESC SFANTA FILOFTEIA MIZIL24.39%4.88%41.46%29.27%41
Prahova - SPITALUL ORASENESC SINAIA20%0%20%60%5
Prahova - SPITALUL ORASENESC URLATI13.48%8.99%33.71%43.82%89
Prahova - SPITALUL ORASENESC VALENII DE MUNTE13.33%0%36.67%50%30
Sibiu - MISAN MED SRL15%0%17.5%67.5%40
Sibiu - OPHTA - CONSULT SRL12.5%0%0%87.5%8
Sibiu - SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU11.43%4.76%32.86%50.95%210
Sibiu - SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU10.5%5.53%41.03%42.94%524
Sibiu - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SIBIU13.33%2.22%24.44%60%45
Sibiu - SPITALUL DE PSIHIATRIE DR. GH. PREDA SIBIU20.45%2.27%25%52.27%44
Sibiu - SPITALUL GENERAL CF SIBIU9.52%0%16.67%73.81%42
Sibiu - SPITALUL MUNICIPAL MEDIAS11%10%39%40%100
Sibiu - SPITALUL ORASENESC AGNITA27.27%18.18%0%54.55%11
Sibiu - SPITALUL ORASENESC CISNADIE6.9%10.34%37.93%44.83%29
Salaj - SPITAL JUD DE URGENTA ZALAU12.33%7%38.33%42.33%300
Salaj - SPITALUL ORASENESC JIBOU21.05%26.32%31.58%21.05%19
Salaj - SPITALUL ORASENESC"PROF.DR.IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI0%0%50%50%2
Satu Mare - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE9.68%3.23%16.13%70.97%31
Satu Mare - SPITALUL JUDETEAN SATU MARE12.02%8.15%47.21%32.62%233
Satu Mare - SPITALUL MUNICIPAL CAREI19.4%7.46%32.84%40.3%67
Satu Mare - SPITALUL ORASENESC NEGRESTI OAS14.29%5.71%34.29%45.71%35
Suceava - SPITALUL DE BOLI CRONICE SIRET18.18%0%9.09%72.73%11
Suceava - SPITALUL DE PSIHIATRIE CAMPULUNG MOLDOVENESC0%0%16.67%83.33%6
Suceava - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA SF.IOAN CEL NOU SUCEAVA15.89%5.73%36.98%41.41%384
Suceava - SPITALUL MUNICIPAL CAMPULUNG MOLDOVENESC17.02%8.51%34.04%40.43%47
Suceava - SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI12.9%9.68%35.48%41.94%31
Suceava - SPITALUL MUNICIPAL RADAUTI17.33%10.67%39.11%32.89%225
Suceava - SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI9.09%6.06%30.3%54.55%66
Suceava - SPITALUL ORASENESC GURA HUMORULUI18.87%3.77%37.74%39.62%53
Suceava - SP. PSIHIATRIE CRONICI SIRET20%0%20%60%5
Tulcea - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TULCEA22.06%4.41%33.82%39.71%68
Tulcea - SPITALUL ORASENESC MACIN0%0%0%100%1
Timis - CENTRUL MEDICAL DE EVALUARE, TERAPIE EDUCATIE MEDICALA SPECIFICA SI RECUPERARE PENTRU COPII SI TINER38.46%0%3.85%57.69%26
Timis - INSTITUTUL DE BOLI CARDIOVASCULARE TIMISOARA18.18%1.01%21.21%59.6%99
Timis - KARDINAL ONE MEDICAL SRL0%0%12.5%87.5%8
Timis - ROCORDIS SRL80%0%0%20%5
Timis - SC MATERNA CARE SRL15.69%5.88%23.53%54.9%51
Timis - SPITAL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII "LOUIS TURCANU "14.52%13.71%37.1%34.68%248
Timis - SPITAL DR. KARL DIEL JIMBOLIA12%0%20%68%25
Timis - SPITALUL CLINIC CF TIMISOARA11.32%5.66%13.21%69.81%53
Timis - SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI PNEUMOFTIZIOLOGIE DR.V.BABES TIMISOARA15.19%3.8%34.18%46.84%79
Timis - SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA "PIUS BRîNZEU" TIMISOARA13.12%5.81%38.92%42.15%465
Timis - SPITALUL CLINIC MUNICIPAL DE URGENTA TIMISOARA12.24%6.89%33.93%46.94%392
Timis - SPITALUL DE PSIHIATRIE GATAIA33.33%33.33%0%33.33%3
Timis - SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA JEBEL0%0%100%0%1
Timis - SPITALUL MUNICIPAL DR. TEODOR ANDREI LUGOJ0%0%50%50%2
Timis - SPITALUL ORASENESC DETA19.05%9.52%42.86%28.57%42
Timis - SPITALUL ORASENESC FAGET11.11%4.44%28.89%55.56%45
Timis - SPITALUL ORASENESC SANNICOLAU MARE AMBULATORIUL DE SPECIALITATE14.29%7.14%26.19%52.38%84
Teleorman - SC SPITAL ORASENESC SRL VIDELE20%6.67%46.67%26.67%15
Teleorman - SPITALUL DE PSIHIATRIE POROSCHIA50%0%25%25%4
Teleorman - SPITALUL JUDETEAN ALEXANDRIA13.59%19.42%33.01%33.98%103
Teleorman - SPITALUL MUNICIPAL CARITAS ROSIORI DE VEDE16.67%0%50%33.33%6
Teleorman - SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE20.31%21.88%32.81%25%64
Teleorman - SPITAL ZIMNICEA11.11%44.44%22.22%22.22%9
Teleorman - SPIT.JUD.P.N.F.ROSIORII DE VEDE20%0%20%60%10
Valcea - S.C. CLINICA RAPITEST SRL21.05%10.53%31.58%36.84%19
Valcea - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE C. ANASTASATU - MIHAESTI21.43%0%35.71%42.86%14
Valcea - SPITALUL DE PSIHIATRIE DRAGOESTI0%0%33.33%66.67%3
Valcea - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VALCEA14.62%6.54%37.31%41.54%260
Valcea - SPITALUL MUNICIPAL "COSTACHE NICOLESCU" DRAGASANI50%0%0%50%2
Valcea - SPITALUL ORASENESC BREZOI19.05%0%19.05%61.9%21
Valcea - SPITALUL ORASENESC HOREZU13.92%10.13%24.05%51.9%79
Vrancea - SPITALUL DE PSIHIATRIE CRONICI DUMBRAVENI0%0%33.33%66.67%3
Vrancea - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA SF PANTELIMON FOCSANI16%7.33%42%34.67%150
Vrancea - SPITALUL MUNICIPAL ADJUD18.75%6.25%6.25%68.75%16
Vrancea - SPITALUL N N SAVEANU VIDRA20%10%10%60%10
Vrancea - SPITALUL ORASENESC PANCIU30.43%2.17%23.91%43.48%46
Vrancea - THEOS MEDICAL CLINIC SRL PUNCT DE LUCRU0%0%0%100%1
Vaslui - SPITAL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI11.17%11.7%39.89%37.23%188
Vaslui - SPITALUL MUNICIPAL DE ADULTI BARLAD17.24%10.34%35.86%36.55%145
Vaslui - SPITALUL MUNICIPAL "DIMITRIE CASTROIAN" HUSI9.09%27.27%45.45%18.18%11