Sunteți mulțumit de curățenia din spital? (Tabel Spitale)

Situatia in Mai 2024


Toate Spitalele | Cel putin 50 raspunsuri
Nume Spital Foarte Nemultumit Nemultumit Multumit Foarte Multumit Total Raspunsuri
Nivel national - Mai 202411.64%6.44%40.92%41.00%43759
Alba - SPITALUL DE BOLI CRONICE CAMPENI9.09%9.09%0%81.82%11
Alba - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE AIUD10%0%15%75%20
Alba - SPITALUL DR. ALEXANDRU BORZA ABRUD12.9%0%22.58%64.52%31
Alba - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALBA IULIA10.62%4.76%42.49%42.12%273
Alba - SPITALUL MUNICIPAL AIUD11.76%5.88%35.29%47.06%17
Alba - SPITALUL MUNICIPAL BLAJ13.24%1.47%32.35%52.94%68
Alba - SPITALUL MUNICIPAL SEBES15.52%3.45%34.48%46.55%58
Alba - SPITALUL ORASENESC CAMPENI12.5%4.17%25%58.33%48
Alba - SPITALUL ORASENESC CUGIR8.11%2.7%48.65%40.54%37
Arges - GRAL MEDICAL SRL BUCURESTI PUNCT DE LUCRU PITESTI3.85%0%15.38%80.77%26
Arges - SPITALUL DE BOLI CRONICE CALINESTI0%0%0%100%2
Arges - SPITALUL DE GERIATRIE SI BOLI CRONICE CONSTANTIN BALACEANU STOLNICI STEFANESTI5.26%0%31.58%63.16%19
Arges - SPITALUL DE PEDIATRIE PITESTI4.41%10.29%63.24%22.06%68
Arges - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CAMPULUNG18.75%6.25%18.75%56.25%16
Arges - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE LEORDENI12.5%12.5%25%50%8
Arges - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SF. ANDREI VALEA IASULUI0%0%24.14%75.86%29
Arges - SPITALUL DE PSIHIATRIE SF MARIA VEDEA12.5%0%12.5%75%8
Arges - SPITALUL DE RECUPERARE BRADET16.33%0%24.49%59.18%98
Arges - SPITALUL JUDETEAN ARGES (PITESTI)18.8%11.11%51.28%18.8%117
Arges - SPITALUL MUNICIPAL CAMPULUNG9.72%9.72%51.39%29.17%72
Arges - SPITALUL MUNICIPAL C. DE ARGES11.46%13.54%50%25%96
Arges - SPITALUL ORASENESC "REGELE CAROL I" COSTESTI15.79%0%31.58%52.63%19
Arges - SPITALUL SFANTUL NICOLAE SRL7.94%9.52%44.44%38.1%63
Arges - SPITALUL SF SPIRIDON MIOVENI17.45%0.67%20.81%61.07%149
Arad - CENTRUL MEDICAL ONCOHELP S.R.L.12.9%0%16.13%70.97%31
Arad - SC LASER HOSPICE SRL17.24%0%6.9%75.86%29
Arad - SPITAL DE PSIHIATRIE MOCREA0%0%100%0%1
Arad - SPITAL DE RECUPERARE NEUROPSIHOMOTORIE "DR. CORNELIU BARSAN" DEZNA33.33%0%66.67%0%3
Arad - SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ARAD11.84%12.17%49.34%26.64%304
Arad - SPITALUL ORASENESC INEU18.37%2.04%34.69%44.9%49
Arad - SPITALUL ORASENESC LIPOVA0%0%28.57%71.43%7
Arad - SPITALUL ORASENESC SEBIS66.67%0%33.33%0%6
Bucuresti - BAU M.A.N. CONSTRUCT47.83%0%17.39%34.78%23
Bucuresti - CENTRUL DE DIAG SI TRAT PROVITA SA14.08%0%15.49%70.42%71
Bucuresti - CENTRUL MEDICAL UNIREA PCT DE LUCRU ORADEA0%0%0%100%4
Bucuresti - CENTRUL METODOLOGIC DE REUMATOLOGIE "DR. ION STOIA" BUCURESTI10.61%1.52%15.91%71.97%132
Bucuresti - CENTRUL NATIONAL CLINIC DE RECUPERARE NEUROPSIHOMOTORIE PENTRU COPII DR NICOLAE ROBANESCU CNCRNC17.02%6.38%25.53%51.06%47
Bucuresti - CETTT SF STELIAN0%0%70%30%10
Bucuresti - IMUNOMEDICA PROVITA SRL18.18%0%9.09%72.73%11
Bucuresti - INSTITUTUL CLINIC FUNDENI10.28%7.96%47.18%34.58%992
Bucuresti - INSTITUTUL DE BOLI INFECTIOASE "DR. MATEI BALS"10.04%7.89%45.16%36.92%1116
Bucuresti - INSTITUTUL DE FONOAUDIOLOGIE SI CHIRURGIE FUNCTIONALA ORL PROF DR D HOCIOTA - IFACF17.14%5.71%20%57.14%35
Bucuresti - INSTITUTUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE MARIUS NASTA11.39%11.97%49.03%27.61%518
Bucuresti - INSTITUTUL DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE PROF DR CC ILIESCU10.28%1.58%45.45%42.69%253
Bucuresti - INSTITUTUL NATIONAL DE DIABET NUTRITIE SI BOLI METABOLICE PROF DR.N.PAULESCU0%0%66.67%33.33%3
Bucuresti - INSTITUTUL NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE CI PARHON11.9%2.58%33.13%52.38%504
Bucuresti - INSTITUTUL NATIONAL DE GERONTOLOGIE SI GERIATRIE ANA ASLAN9.85%1.52%34.85%53.79%264
Bucuresti - INSTITUTUL NATIONAL DE NEUROLOGIE SI BOLI NEUROVASCULARE13.64%15.91%50%20.45%44
Bucuresti - INSTITUTUL NATIONAL DE RECUPERARE, MEDICINA FIZICA SI BALNEOCLIMATOLOGIE9.19%7.03%44.86%38.92%185
Bucuresti - INSTITUTUL NATIONAL PENTRU SANATATEA MAMEI SI COPILULUI ALLESANDRESCU RUSESCU10.05%6.91%43.59%39.45%796
Bucuresti - INSTITUTUL ONCOLOGIC PROF DR AL TRESTIOREANU7.4%5.75%49.32%37.53%365
Bucuresti - MED LIFE SA SUCURSALA BUCURESTI13.33%0%33.33%53.33%30
Bucuresti - MONZA ARES SRL20.45%1.14%11.36%67.05%88
Bucuresti - REVERA ASSISTED S.R.L.0%0%0%100%4
Bucuresti - SC AIS CLINCS&HOSPITAL SRL13.79%0%32.76%53.45%58
Bucuresti - SC CLINICA "SF. LUCIA" SRL31.58%0%10.53%57.89%19
Bucuresti - SC CM MUNPOSAN 94 SRL28.57%7.14%21.43%42.86%14
Bucuresti - SC GRAL MEDICAL SRL11.65%1.94%22.33%64.08%103
Bucuresti - S.C. SANADOR SRL21.99%5.24%20.42%52.36%191
Bucuresti - SPITALUL CL COMF PROF DR D THEODORESCU14.02%14.02%38.32%33.64%107
Bucuresti - SPITALUL CL COPII DR V GOMOIU12.41%5.19%39.11%43.29%693
Bucuresti - SPITALUL CLINIC CF NR 212.62%6.31%37.38%43.69%206
Bucuresti - SPITALUL CLINIC COLENTINA11.29%3.57%37.44%47.7%673
Bucuresti - SPITALUL CLINIC COLTEA8.9%7.31%42.92%40.87%438
Bucuresti - SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI TROPICALE DR VICTOR BABES11.16%8.1%47.26%33.48%457
Bucuresti - SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE DR CAROL DAVILA14.58%0.83%29.17%55.42%240
Bucuresti - SPITALUL CLINIC DE ORTOPEDIE - TRAUMATOLOGIE "FOISOR" BUCURESTI12.38%0%7.62%80%105
Bucuresti - SPITALUL CLINIC DE PSIHIATRIE PROF. DR. AL. OBREGIA6.86%6.37%43.14%43.63%204
Bucuresti - SPITALUL CLINIC DE URGENTA "BAGDASAR ARSENI"14.9%6.02%35.24%43.84%349
Bucuresti - SPITALUL CLINIC DE URGENTA FLOREASCA13.8%6.4%42.09%37.71%297
Bucuresti - SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII MS CURIE12.58%5.74%42.16%39.51%453
Bucuresti - SPITALUL CLINIC DE URGENTA PT COPII GRIGORE ALEXANDRESCU11.68%10.31%50.69%27.32%582
Bucuresti - SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF IOAN14.41%11.86%48.31%25.42%354
Bucuresti - SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF. PANTELIMON12.2%10.73%43.9%33.17%205
Bucuresti - SPITALUL CLINIC DE URGENTE OFTALMOLOGICE13.45%1.17%29.82%55.56%171
Bucuresti - SPITALUL CLINIC DR I CANTACUZINO10.79%6.22%40.66%42.32%241
Bucuresti - SPITALUL CLINIC FILANTROPIA12.02%2.05%35.04%50.9%391
Bucuresti - SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ILFOV12.82%1.28%26.92%58.97%78
Bucuresti - SPITALUL CLINIC "NICOLAE MALAXA" BUCURESTI9.29%4.29%48.57%37.86%140
Bucuresti - SPITALUL CL OG DR P SARBU15.61%1.46%30.24%52.68%205
Bucuresti - SPITALUL CL PROF DR T BURGHELE10.42%5.83%39.58%44.17%240
Bucuresti - SPITALUL CL URG CHIR PL REP SI ARSURI4%0%28%68%25
Bucuresti - SPITALUL DE BOLNAVI CRONICI SI GERIATRIE SF. LUCA13.33%1.67%46.67%38.33%60
Bucuresti - SPITALUL DE ONCOLOGIE MONZA S.R.L.28.57%0%12.7%58.73%63
Bucuresti - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SF. STEFAN5.63%5.63%42.25%46.48%71
Bucuresti - SPITALUL DE PSIHIATRIE DR. CONSTANTIN GORGOS10%0%20%70%20
Bucuresti - SPITALUL UNIVERSITAR CF WITING13.71%4.84%31.45%50%124
Bucuresti - SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA9.61%5.6%46.84%37.96%822
Bucuresti - SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS11.71%8.83%47.02%32.44%521
Bacau - CLINICA NEWMEDICS SRL - PUNCT DE LUCRU BACAU33.33%0%0%66.67%3
Bacau - SC CARDIOMED SRL33.33%0%0%66.67%3
Bacau - SC CIN MED SRL50%0%25%25%4
Bacau - SC ELYTIS CARE SRL11.76%0%29.41%58.82%17
Bacau - SPINAL CARE DOBRECI SRL33.33%0%6.67%60%15
Bacau - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BACAU25.64%10.26%25.64%38.46%39
Bacau - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU6.3%9.59%61.64%22.47%365
Bacau - SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA MOINESTI11.11%4.17%38.89%45.83%144
Bacau - SPITALUL MUNICIPAL SF. IERARH DOCTOR LUCA ONESTI9.06%5.07%44.57%41.3%276
Bacau - SPITALUL ORASENESC BUHUSI17.59%0.93%25%56.48%108
Bacau - SPITALUL ORASENESC "IOAN LASCAR" COMANESTI17.5%2.5%16.25%63.75%80
Bacau - TACO HOSPITAL SRL23.81%0%23.81%52.38%21
Bihor - CENTRUL VASCULAR VENUS SRL33.33%0%66.67%0%3
Bihor - CLINICA LAVINIA DAVIDESCU SRL6.25%0%37.5%56.25%16
Bihor - PRESIDENT PREMIUM MEDCENTER S.A.20%0%20%60%10
Bihor - SP. CLINIC DE RECUPERARE MEDICALA BAILE FELIX14.46%7.23%50.6%27.71%83
Bihor - SP. DE PSIHIATRIE SI MASURI DE SIGURANTA STEI0%0%0%100%1
Bihor - SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA10.16%7.54%54.75%27.54%305
Bihor - SPITALUL GENERAL CF ORADEA13.56%5.08%45.76%35.59%59
Bihor - SPITALUL MUN.DR. POP MIRCEA12.63%12.63%56.84%17.89%95
Bihor - SPITALUL MUNICIPAL "EP.N.POPOVICI" BEIUS5.13%8.97%51.28%34.62%78
Bihor - SPITALUL MUNICIPAL SALONTA0%0%100%0%1
Bihor - SPITALUL ORASENESC ALESD6.78%13.56%40.68%38.98%59
Bihor - SPITALUL ORASENESC STEI18.52%0%25.93%55.56%27
Bistrita Nasaud - CLINICA SANOVIL15.25%1.69%25.42%57.63%59
Bistrita Nasaud - HARD MED SOLUTIONS SRL33.33%0%0%66.67%3
Bistrita Nasaud - SPITAL JUDETEAN17.21%2.27%37.01%43.51%308
Bistrita Nasaud - SPITAL ORASENESC BECLEAN21.43%0%14.29%64.29%14
Bistrita Nasaud - SPITAL ORASENESC NASAUD14.29%0%50%35.71%14
Braila - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE14.29%7.14%19.05%59.52%42
Braila - SPITALUL DE PSIHIATRIE9.38%9.38%50%31.25%32
Braila - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BRAILA13.53%14.52%44.22%27.72%303
Braila - SPITALUL ORASENESC FAUREI11.11%11.11%33.33%44.44%9
Botosani - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE0%0%100%0%1
Botosani - SPITALUL DE RECUPERARE SF. GHEORGHE10.81%8.11%24.32%56.76%37
Botosani - SPITALUL JUDEŢEAN "MAVROMATI"8.83%11.36%52.68%27.13%317
Botosani - SPITALUL MUNICIPAL DOROHOI9.68%8.06%50.81%31.45%124
Brasov - MEDEUROPA SRL - PUNCT DE LUCRU22.22%0%0%77.78%36
Brasov - ONCO CARD SRL19.54%0%22.99%57.47%87
Brasov - SC DIABET CENTER SRL7.14%0%14.29%78.57%14
Brasov - SC MEDEUROPA SRL18.13%0%9.38%72.5%160
Brasov - SC MEDEUROPA SRL - PCT LUCRU ORADEA18.48%0%10.87%70.65%92
Brasov - SPITAL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BRASOV11.4%8.77%37.72%42.11%114
Brasov - SPITAL CLINIC DE PSIHIATRIE SI NEUROLOGIE BRASOV6.67%6.67%53.33%33.33%15
Brasov - SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII BRASOV14.97%6.95%42.78%35.29%187
Brasov - SPITALUL DE OBSTETRICA - GINECOLOGIE "DR.ION SBARCEA" BRASOV8.77%0.44%23.25%67.54%228
Brasov - SPITALUL GENERAL CF BRASOV21.74%4.35%26.09%47.83%46
Brasov - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BRASOV12.59%5.59%44.76%37.06%286
Brasov - SPITALUL MUNICIPAL CODLEA13.64%0%4.55%81.82%22
Brasov - SPITALUL MUNICIPAL DR - AUREL TULBURE FAGARAS11.46%3.13%56.25%29.17%96
Brasov - SPITALUL MUNICIPAL SACELE14.13%0%31.52%54.35%92
Brasov - SPITALUL ORASENESC RUPEA0%0%66.67%33.33%3
Brasov - SPITALUL ORASENESC VICTORIA14.29%0%28.57%57.14%7
Brasov - SPITALUL ORASENESC ZARNESTI13.33%0%53.33%33.33%15
Buzau - AMAMED EXPERT CENTER SRL0%0%0%100%2
Buzau - SPITALUL CF GALAţI - SECţIA EXTERIOARA CF BUZăU16%20%32%32%25
Buzau - SPITALUL DE BOLI CRONICE SMEENI20.93%0%4.65%74.42%43
Buzau - SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA SAPOCA15.38%0%26.92%57.69%26
Buzau - SPITALUL JUDETEAN BUZAU8.57%6.67%45.71%39.05%105
Buzau - SPITALUL MUNICIPAL RAMNICU SARAT0%0%100%0%1
Buzau - SPITALUL ORASENESC NEHOIU0%20%40%40%5
Cluj - ANGIOCARE S.R.L.30.77%0%11.54%57.69%26
Cluj - CABINET OFTA DR TOMI SRL0%0%50%50%4
Cluj - CENTRUL MEDICAL TRANSILVANIA SRL46.67%0%6.67%46.67%15
Cluj - CENTRUL MEDICAL UNIREA SRL13.89%0%13.89%72.22%36
Cluj - INSTITUTUL DE UROLOGIE SI TRANSPLANT RENAL CLUJ - NAPOCA6.25%4.69%39.06%50%64
Cluj - INSTITUTUL INIMII DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE "NICULAE STANCIOIU" CLUJ - NAPOCA11.98%1.24%35.95%50.83%242
Cluj - INSTITUTUL ONCOLOGIC I CHIRICUTA CLUJ - NAPOCA15.38%0%30.77%53.85%52
Cluj - INST.REG.DE GASTRO. - HEPATO. "PROF. DR. O.FODOR"9.81%5.7%42.41%42.09%316
Cluj - POLARIS MEDICAL SA14.61%0%15.73%69.66%89
Cluj - SPITALUL BOLI PSIHICE CRONICE BORSA0%0%0%100%1
Cluj - SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ10.14%3.26%42.57%44.02%552
Cluj - SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ - NAPOCA9.15%1.83%33.54%55.49%164
Cluj - SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII CLUJ - NAPOCA10.63%11.06%47.07%31.24%461
Cluj - SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ - NAPOCA9.44%6.79%46.49%37.28%869
Cluj - SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ - NAPOCA12.39%3.02%41.99%42.6%331
Cluj - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE "LEON DANIELLO" CLUJ - NAPOCA14.38%4.11%48.63%32.88%146
Cluj - SPITALUL MUNICIPAL DEJ11.11%6.17%43.21%39.51%81
Cluj - SPITALUL MUNICIPAL "DR.CORNEL IGNA" CAMPIA TURZII4.17%16.67%45.83%33.33%24
Cluj - SPITALUL MUNICIPAL GHERLA25.81%3.23%41.94%29.03%31
Cluj - SPITALUL MUNICIPAL TURDA12.4%3.1%54.26%30.23%129
Cluj - SPITALUL ORASENESC HUEDIN20%12%28%40%25
Cluj - SPITALUL UNIVERSITAR CF CLUJ16.67%0%16.67%66.67%12
Cluj - VALDI MEDICA SRL50%0%0%50%2
Calarasi - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CALARASI15%0%20%65%20
Calarasi - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "DR. POMPEI SAMARIAN" CALARASI9.64%11.45%43.98%34.94%166
Calarasi - SPITALUL MUNICIPAL OLTENITA0%100%0%0%1
Calarasi - SPITALUL ORASENESC LEHLIU - GARA0%0%100%0%1
Caras Severin - SPITALUL JUDETEAN RESITA13.49%12.7%46.03%27.78%126
Caras Severin - SPITALUL MUNICIPAL CARANSEBES15.94%7.25%42.03%34.78%69
Caras Severin - SPITALUL ORASENESC MOLDOVA NOUA15%25%10%50%20
Caras Severin - SPITALUL ORASENESC ORAVITA0%15.38%30.77%53.85%13
Caras Severin - SPITALUL ORASENESC OTELU ROSU50%0%25%25%4
Constanta - ASCLEPIOS SRL8.75%0%22.5%68.75%80
Constanta - CENTRUL MEDICAL UNIREA SRL - SEDIUL SECUNDAR CONSTANTA16.39%4.92%34.43%44.26%61
Constanta - MEDEUROPA SRL SEDIU SECUNDAR CONSTANTA17.24%0%6.9%75.86%29
Constanta - MEDICAL CERMED SRL11.11%0%3.7%85.19%27
Constanta - SANATORIUL BALNEAR SI DE RECUPERARE MANGALIA8.89%5.56%40%45.56%90
Constanta - SANATORIUL BALNEAR SI DE RECUPERARE TECHIRGHIOL12.08%0.48%23.67%63.77%207
Constanta - SC AQUA - MED CONSULTING SRL15.48%1.19%17.86%65.48%84
Constanta - SC GASTROMED SRL21.65%2.06%17.53%58.76%97
Constanta - SC POZITRON MEDICAL INVESTIGATION SRL18.18%0%21.21%60.61%33
Constanta - SPITALUL CLINIC CF CONSTANTA21.21%6.06%36.36%36.36%33
Constanta - SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CONSTANTA11.54%5.77%40.06%42.63%312
Constanta - SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CONSTANTA10%1.67%33.33%55%60
Constanta - SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE, MEDICINA - FIZICA SI BALNEOLOGIE EFORIE NORD13.13%1.01%27.27%58.59%99
Constanta - SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA " SF. APOSTOL ANDREI" CONSTANTA11.58%12.89%50%25.53%380
Constanta - SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA15.65%17.39%48.7%18.26%115
Constanta - SPITALUL ORASENESC CERNAVODA7.14%21.43%28.57%42.86%28
Constanta - SPITALUL ORASENESC HARSOVA13.79%0%27.59%58.62%29
Covasna - SPITALUL DE CARDIOLOGIE COVASNA18.18%6.06%36.36%39.39%33
Covasna - SPITALUL JUDETEAN SF. GHEORGHE5.39%5.39%39.22%50%204
Covasna - SPITALUL MUNICIPAL TG. SECUIESC9.09%4.55%40.91%45.45%44
Covasna - SPITALUL ORASENESC BARAOLT25%0%12.5%62.5%8
Dambovita - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE10.79%12.86%49.38%26.97%241
Dambovita - SPITALUL MUNICIPAL MORENI14.29%7.14%50%28.57%28
Dambovita - SPITALUL ORASENESC GAESTI9.09%9.09%45.45%36.36%11
Dambovita - SPITALUL ORASENESC PUCIOASA0%0%25%75%8
Dolj - CENTRUL MEDICAL RENASTEREA SRL16.67%0%25%58.33%12
Dolj - CENTRUL MEDICAL RO - OPTIC SRL0%0%0%100%1
Dolj - SPITALUL CLINIC C.F. CRAIOVA17.07%2.44%19.51%60.98%41
Dolj - SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI PNEUMOFTIZIOLOGIE "VICTOR BABES" CRAIOVA NR.311.54%4.95%43.96%39.56%182
Dolj - SPITALUL CLINIC DE NEUROPSIHIATRIE CRAIOVA12.5%10.94%37.5%39.06%64
Dolj - SPITALUL CLINIC MUNICIPAL FILANTROPIA CRAIOVA14.75%5.19%33.88%46.17%366
Dolj - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE LEAMNA0%100%0%0%2
Dolj - SPITALUL "FILISANILOR" FILIASI16.67%0%50%33.33%6
Dolj - SPITALUL JUDETEAN CLINIC DE URGENTA CRAIOVA7.69%23.08%46.15%23.08%26
Dolj - SPITALUL MUNICIPAL CALAFAT15.63%0%31.25%53.13%32
Dolj - SPITALUL MUNICIPAL "PROF. DR. IRINEL POPESCU" BAILESTI18.75%6.25%31.25%43.75%16
Dolj - SPITALUL ORASENESC ASEZ.BRANC. DABULENI33.33%0%0%66.67%3
Dolj - SPITALUL ORASENESC SEGARCEA0%0%0%100%1
Gorj - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TG - JIU7.96%11.44%53.73%26.87%201
Gorj - SPITALUL ORASENESC BUMBESTI - JIU16.67%3.33%23.33%56.67%30
Gorj - SPITALUL ORASENESC NOVACI24.32%0%32.43%43.24%37
Gorj - SPITALUL ORASENESC ROVINARI10.71%7.14%35.71%46.43%28
Gorj - SPITALUL ORASENESC TARGU - CARBUNESTI16.67%8.33%25%50%12
Galati - DIAMED OBESITY SRL16.67%0%0%83.33%12
Galati - SPITALUL CFR GALATI4.08%6.12%30.61%59.18%49
Galati - SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE "SF.CUVIOASA PARASCHEVA" GALATI18.27%3.85%35.58%42.31%104
Galati - SPITALUL DE OBSTETRICA - GINECOLOGIE "BUNA VESTIRE" GALATI6.06%15.15%36.36%42.42%33
Galati - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE13.1%0%28.57%58.33%84
Galati - SPITALUL DE PSIHIATRIE ELISABETA DOAMNA14.29%0%14.29%71.43%7
Galati - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. APOSTOL ANDREI" GALATI12.2%18.82%47.39%21.6%287
Galati - SPITALUL MUNICIPAL "ANTON CINCU" TECUCI18.18%12.73%45.45%23.64%55
Galati - SPITALUL ORASENESC TG.BUJOR16.67%0%16.67%66.67%6
Galati - SPITALUL PENTRU COPII "SF. IOAN" GALATI9.6%8.08%54.04%28.28%198
Giurgiu - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA GIURGIU21.59%22.73%38.64%17.05%88
Giurgiu - SPITALUL ORASENESC BOLINTIN VALE15.22%10.87%50%23.91%46
Hunedoara - SANATORIUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BRAD0%0%35.29%64.71%17
Hunedoara - SPITALUL DE PSIHIATRIE ZAM20%20%40%20%5
Hunedoara - SPITALUL DE URGENTA PETROSANI8.51%8.51%45.74%37.23%94
Hunedoara - SPITALUL GENERAL CF SIMERIA15.79%5.26%21.05%57.89%38
Hunedoara - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA12.05%5.8%40.63%41.52%224
Hunedoara - SPITALUL MUNICIPAL BRAD8.7%8.7%49.28%33.33%69
Hunedoara - SPITALUL MUNICIPAL "DR. ALEXANDRU SIMIONESCU" HUNEDOARA12.4%8.79%36.69%42.12%387
Hunedoara - SPITALUL MUNICIPAL LUPENI8%5.33%45.33%41.33%75
Hunedoara - SPITALUL MUNICIPAL ORASTIE8.7%0%30.43%60.87%23
Hunedoara - SPITALUL MUNICIPAL VULCAN19.05%9.52%23.81%47.62%21
Harghita - SPITAL MUNICIPAL TOPLITA15.91%2.27%29.55%52.27%44
Harghita - SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES28.57%14.29%28.57%28.57%7
Harghita - SPITALUL JUDETEAN MIERCUREA CIUC15.87%5.77%34.62%43.75%208
Harghita - SPITALUL MUNICIPAL GHEORGHIENI4%5.33%34.67%56%75
Harghita - SPITALUL MUNICIPAL ODORHEIU SECUIESC8.87%1.61%33.06%56.45%124
Harghita - VISION 2009 SRL0%0%0%100%3
Ilfov - CARDIO - REC SRL12.5%0%31.25%56.25%16
Ilfov - SPITALUL DE OBSTETRICA GINECOLOGIE BUFTEA8.11%3.6%40.54%47.75%111
Ilfov - SPITALUL DE PSIHIATRIE "EFTIMIE DIAMANDESCU" BALACEANCA0%0%80%20%5
Ialomita - SPITAL MUNICIPAL FETESTI12.66%8.86%36.71%41.77%79
Ialomita - SPITAL MUNICIPAL URZICENI12.12%6.06%42.42%39.39%33
Ialomita - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA SLOBOZIA7.58%13.64%59.09%19.7%132
Ialomita - SPITALUL ORASENESC TANDAREI5.56%0%50%44.44%18
Iasi - ARCADIA HOSPITAL12.74%0%17.83%69.43%157
Iasi - ARCADIA RECUPERARE MEDICALA S.R.L0%0%0%100%2
Iasi - ARHIEPISCOPIA IASILOR14%0%15%71%100
Iasi - INSTITUTUL DE BOLI CARDIOVASCULARE "PROF.DR. G.I.M. GEORGESCU" IASI8.02%6.42%45.45%40.11%187
Iasi - INSTITUTUL DE PSIHIATRIE SOCOLA IASI0%0%100%0%4
Iasi - INSTITUTUL REGIONAL DE ONCOLOGIE IASI14.23%2.28%33.78%49.72%527
Iasi - RED HOSPITAL - SPITALUL SF. SAVA S.R.L.18.18%0%27.27%54.55%11
Iasi - SANOPTIC SRL16.67%0%16.67%66.67%12
Iasi - SC ARCADIA CARDIO SRL17.95%2.56%20.51%58.97%39
Iasi - SP. CL. URGENTA "PROF. DR. N. OBLU" IASI14.67%3.26%40.22%41.85%184
Iasi - SPITALUL CLINIC CF IASI8.7%6.52%41.3%43.48%92
Iasi - SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE "SF. PARASCHEVA" IASI8.7%9.18%52.66%29.47%207
Iasi - SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE IASI6.84%12.11%46.84%34.21%190
Iasi - SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE IASI10.26%1.99%38.41%49.34%302
Iasi - SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII "SF.MARIA" IASI9.28%9.69%49.69%31.34%485
Iasi - SPITALUL CLINIC DR.C.I.PARHON IASI9.71%3.4%56.31%30.58%206
Iasi - SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA "SF. SPIRIDON" IASI7.94%6.54%58.88%26.64%214
Iasi - SPITALUL CLINIC OBSTETRICA - GINECOLOGIE "ELENA DOAMNA" IASI9.09%15.58%40.26%35.06%77
Iasi - SPITALUL DE BOLI CRONICE "SFANTUL IOAN" TARGU FRUMOS0%0%50%50%14
Iasi - SPITALUL DE OBSTETRICA - GINECOLOGIE "CUZA - VODA" IASI6.92%2.31%47.31%43.46%260
Iasi - SPITALUL GENERAL CF PASCANI16.67%0%25%58.33%12
Iasi - SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA PASCANI9.46%12.16%47.3%31.08%74
Iasi - SPITALUL ORASENESC HARLAU0%0%50%50%2
Mehedinti - ENDODIABET SRL0%9.09%18.18%72.73%11
Mehedinti - SPITALUL GENERAL CĂI FERATE DROBETA TURNU SEVERIN6.67%0%13.33%80%15
Mehedinti - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN9.88%9.88%50.62%29.63%81
Mehedinti - SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA5.88%0%23.53%70.59%17
Mehedinti - SPITALUL ORASENESC BAIA DE ARAMA0%0%33.33%66.67%3
Maramures - CENTRUL MEDICAL UNIREA PCT DE LUCRU BAIA MARE8.33%0%16.67%75%12
Maramures - SPITAL DE PSIHIATRIE CAVNIC0%0%37.5%62.5%8
Maramures - SPITAL & POLICLINICA SFANTUL IOAN SRL8.33%0%16.67%75%12
Maramures - SPITALUL DE BOLI INFECTIOSE SI PSIHIATRIE BAIA.MARE14.57%2.43%29.96%53.04%247
Maramures - SPITALUL DE RECUPERARE BORSA13.33%11.67%41.67%33.33%60
Maramures - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "DR CONSTANTIN OPRIS" BAIA MARE8.12%5.52%41.23%45.13%308
Maramures - SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI9.73%10.62%54.87%24.78%113
Maramures - SPITALUL ORASENESC TARGU LAPUS6.67%6.67%40%46.67%15
Maramures - SPITALUL ORASENESC VISEU DE SUS7.69%10.77%35.38%46.15%65
Maramures - SPIT.DE PNEUMOFTIZIOLOGIE ,,DR NICOLAE RUSDEA"12.16%12.16%29.73%45.95%74
Mures - DENTOSIM - QUEEN SRL0%0%0%100%2
Mures - INSTITUTUL DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE SI TRANSPLANT TG.MURES9.48%3.45%46.55%40.52%116
Mures - REHABCARE SRL0%0%0%100%4
Mures - SC DR AMER CLINIC SRL - REGENMED40%0%0%60%5
Mures - SPITALUL CLINIC JUDEȚEAN DE URGENȚĂ TÂRGU MUREȘ7.94%5.15%51.5%35.41%466
Mures - SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES10.12%7.44%52.38%30.06%336
Mures - SPITALUL MUNICIPAL "DR.EUGEN NICOARA" REGHIN6.45%6.45%45.16%41.94%62
Mures - SPITALUL MUNICIPAL " DR.GHEORGHE MARINESCU" TARNAVENI11.9%2.38%30.95%54.76%42
Mures - SPITALUL MUNICIPAL SIGHISOARA10.26%7.69%51.28%30.77%39
Mures - SPITALUL ORASENESC "DR.VALER RUSSU"LUDUS17.02%5.32%28.72%48.94%94
Mures - SPITALUL ORASENESC SG. DE PADURE8.33%8.33%25%58.33%12
Neamt - SPITAL ORASENESC "SFINTUL DIMITRIE"TG.NEAMT13.21%12.26%48.11%26.42%106
Neamt - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BISERICANI17.78%4.44%44.44%33.33%45
Neamt - SPITALUL DE PSIHIATRIE ""SF. NICOLAE" ROMAN0%0%50%50%2
Neamt - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT10.39%20.78%46.75%22.08%77
Neamt - SPITALUL MUNICIPAL ROMAN9.8%8.82%55.88%25.49%102
Neamt - SPITALUL ORASANESC "SF. IERARH NICOLAE" BICAZ13.04%4.35%34.78%47.83%23
Neamt - THEOS MEDICAL CLINIC SRL0%0%100%0%1
Olt - SC LISIMED SRL8.51%0%31.91%59.57%47
Olt - SPITALUL DE PSIHIATRIE CRONICI SCHITU0%0%0%100%1
Olt - SPITALUL JUDETEAN SLATINA13.08%13.55%47.2%26.17%214
Olt - SPITALUL MUNICIPAL CARACAL11.11%12.7%52.38%23.81%63
Olt - SPITALUL ORASENESC BALS4.76%0%33.33%61.9%21
Olt - SPITALUL ORASENESC CORABIA4.55%9.09%54.55%31.82%22
Prahova - S.C. CENTRUL MEDICAL SANCONFIND S.R.L.12.12%0%21.21%66.67%33
Prahova - S.C. MEDICAL CENTER GRAL S.R.L.20%0%26.67%53.33%15
Prahova - SPITALUL DE BOLI PULMONARE BREAZA0%50%50%0%2
Prahova - SPITALUL DE ORTOPEDIE SI TRAUMATOLOGIE AZUGA18.31%1.41%33.8%46.48%71
Prahova - SPITALUL DE PEDIATRIE PLOIESTI33.33%0%66.67%0%3
Prahova - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE FLORESTI0%0%46.67%53.33%15
Prahova - SPITALUL DE PSIHIATRIE VOILA25.53%0%12.77%61.7%47
Prahova - SPITALUL GENERAL CF PLOIESTI13.16%0.88%21.05%64.91%114
Prahova - SPITALUL MUNICIPAL CAMPINA9.16%5.98%46.61%38.25%251
Prahova - SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI12.33%4.11%35.62%47.95%73
Prahova - SPITALUL ORASENESC BAICOI7.14%0%28.57%64.29%14
Prahova - SPITALUL ORASENESC SFANTA FILOFTEIA MIZIL17.07%7.32%43.9%31.71%41
Prahova - SPITALUL ORASENESC SINAIA0%0%40%60%5
Prahova - SPITALUL ORASENESC URLATI11.24%3.37%32.58%52.81%89
Prahova - SPITALUL ORASENESC VALENII DE MUNTE10%0%30%60%30
Sibiu - MISAN MED SRL15%0%20%65%40
Sibiu - OPHTA - CONSULT SRL14.29%0%14.29%71.43%7
Sibiu - SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU9.13%5.77%37.98%47.12%208
Sibiu - SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU8.99%7.07%48.18%35.76%523
Sibiu - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SIBIU11.11%2.22%24.44%62.22%45
Sibiu - SPITALUL DE PSIHIATRIE DR. GH. PREDA SIBIU20.45%0%36.36%43.18%44
Sibiu - SPITALUL GENERAL CF SIBIU4.88%0%21.95%73.17%41
Sibiu - SPITALUL MUNICIPAL MEDIAS12.12%8.08%43.43%36.36%99
Sibiu - SPITALUL ORASENESC AGNITA9.09%0%27.27%63.64%11
Sibiu - SPITALUL ORASENESC CISNADIE3.45%6.9%27.59%62.07%29
Salaj - SPITAL JUD DE URGENTA ZALAU12%2.33%39.33%46.33%300
Salaj - SPITALUL ORASENESC JIBOU15.79%10.53%36.84%36.84%19
Salaj - SPITALUL ORASENESC"PROF.DR.IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI0%0%50%50%2
Satu Mare - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE10%0%36.67%53.33%30
Satu Mare - SPITALUL JUDETEAN SATU MARE9.57%7.83%57.39%25.22%230
Satu Mare - SPITALUL MUNICIPAL CAREI12.12%1.52%46.97%39.39%66
Satu Mare - SPITALUL ORASENESC NEGRESTI OAS2.94%11.76%50%35.29%34
Suceava - SPITALUL DE BOLI CRONICE SIRET18.18%9.09%9.09%63.64%11
Suceava - SPITALUL DE PSIHIATRIE CAMPULUNG MOLDOVENESC0%0%0%100%6
Suceava - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA SF.IOAN CEL NOU SUCEAVA13.61%7.59%37.96%40.84%382
Suceava - SPITALUL MUNICIPAL CAMPULUNG MOLDOVENESC19.15%4.26%34.04%42.55%47
Suceava - SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI12.9%3.23%41.94%41.94%31
Suceava - SPITALUL MUNICIPAL RADAUTI13.84%9.38%48.21%28.57%224
Suceava - SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI6.06%4.55%36.36%53.03%66
Suceava - SPITALUL ORASENESC GURA HUMORULUI11.32%1.89%50.94%35.85%53
Suceava - SP. PSIHIATRIE CRONICI SIRET0%0%20%80%5
Tulcea - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TULCEA14.93%11.94%40.3%32.84%67
Tulcea - SPITALUL ORASENESC MACIN0%0%0%100%1
Timis - CENTRUL MEDICAL DE EVALUARE, TERAPIE EDUCATIE MEDICALA SPECIFICA SI RECUPERARE PENTRU COPII SI TINER26.92%7.69%15.38%50%26
Timis - INSTITUTUL DE BOLI CARDIOVASCULARE TIMISOARA21.21%0%28.28%50.51%99
Timis - KARDINAL ONE MEDICAL SRL0%0%12.5%87.5%8
Timis - ROCORDIS SRL60%0%0%40%5
Timis - SC MATERNA CARE SRL19.61%1.96%11.76%66.67%51
Timis - SPITAL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII "LOUIS TURCANU "13.36%14.98%48.58%23.08%247
Timis - SPITAL DR. KARL DIEL JIMBOLIA12%0%36%52%25
Timis - SPITALUL CLINIC CF TIMISOARA7.55%5.66%28.3%58.49%53
Timis - SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI PNEUMOFTIZIOLOGIE DR.V.BABES TIMISOARA10.13%6.33%40.51%43.04%79
Timis - SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA "PIUS BRîNZEU" TIMISOARA9.94%8.42%47.95%33.69%463
Timis - SPITALUL CLINIC MUNICIPAL DE URGENTA TIMISOARA10.49%10.49%43.73%35.29%391
Timis - SPITALUL DE PSIHIATRIE GATAIA0%0%66.67%33.33%3
Timis - SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA JEBEL0%0%100%0%1
Timis - SPITALUL MUNICIPAL DR. TEODOR ANDREI LUGOJ0%0%100%0%2
Timis - SPITALUL ORASENESC DETA15%5%50%30%40
Timis - SPITALUL ORASENESC FAGET9.09%2.27%38.64%50%44
Timis - SPITALUL ORASENESC SANNICOLAU MARE AMBULATORIUL DE SPECIALITATE7.32%7.32%40.24%45.12%82
Teleorman - SC SPITAL ORASENESC SRL VIDELE13.33%6.67%40%40%15
Teleorman - SPITALUL DE PSIHIATRIE POROSCHIA50%25%25%0%4
Teleorman - SPITALUL JUDETEAN ALEXANDRIA11.76%18.63%49.02%20.59%102
Teleorman - SPITALUL MUNICIPAL CARITAS ROSIORI DE VEDE16.67%0%50%33.33%6
Teleorman - SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE9.52%30.16%50.79%9.52%63
Teleorman - SPITAL ZIMNICEA11.11%11.11%66.67%11.11%9
Teleorman - SPIT.JUD.P.N.F.ROSIORII DE VEDE0%0%30%70%10
Valcea - S.C. CLINICA RAPITEST SRL15.79%0%42.11%42.11%19
Valcea - SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE C. ANASTASATU - MIHAESTI14.29%7.14%50%28.57%14
Valcea - SPITALUL DE PSIHIATRIE DRAGOESTI0%0%33.33%66.67%3
Valcea - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VALCEA14.12%9.02%45.1%31.76%255
Valcea - SPITALUL MUNICIPAL "COSTACHE NICOLESCU" DRAGASANI50%0%0%50%2
Valcea - SPITALUL ORASENESC BREZOI14.29%0%9.52%76.19%21
Valcea - SPITALUL ORASENESC HOREZU6.33%7.59%32.91%53.16%79
Vrancea - SPITALUL DE PSIHIATRIE CRONICI DUMBRAVENI0%0%33.33%66.67%3
Vrancea - SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA SF PANTELIMON FOCSANI12.33%8.9%48.63%30.14%146
Vrancea - SPITALUL MUNICIPAL ADJUD12.5%0%12.5%75%16
Vrancea - SPITALUL N N SAVEANU VIDRA0%10%20%70%10
Vrancea - SPITALUL ORASENESC PANCIU28.26%4.35%21.74%45.65%46
Vrancea - THEOS MEDICAL CLINIC SRL PUNCT DE LUCRU0%0%0%100%1
Vaslui - SPITAL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI9.14%11.83%45.7%33.33%186
Vaslui - SPITALUL MUNICIPAL DE ADULTI BARLAD11.81%7.64%46.53%34.03%144
Vaslui - SPITALUL MUNICIPAL "DIMITRIE CASTROIAN" HUSI9.09%36.36%45.45%9.09%11